Silt: "Räägime asjast"


"Räägime asjast": Eestit tahetakse meie riigiga riskides Venemaa vastu tanki lükata

Poliitikateemalises raadiosaates „Räägime asjast" peatusid konservatiivsed poliitikud Martin Helme ja Mart Helme ning nende fraktsioonikaaslane Varro Vooglaid valitsuse plaanil teha Eestist esimene riik, mis otsustab Venemaa keskpanga ja sanktsioonialuste eraisikute külmutatud varad võõrandada, ning seda hoolimata tagajärgedest, mida see Venemaa poolt võiks Eestile kaasa tuua.

"Räägime asjast": Eestis ei ole legitiimset parlamenti ega valitsust

Kommenteerides riigikohtu otsust jätta EKRE valimiskaebused formaaljuriidilistel põhjustel sisuliselt läbi vaatamata, tõdes rahvuskonservatiivide juht Martin Helme, et kui valimisprotseduure ei saa vaadelda ega kontrollida, on tegemist valimiste simuleerimisega ja sellest tulenevalt ei ole Eestis legitiimset parlamenti ega legitiimset valitsust.

"Räägime asjast": e-valimised tuleb lõpetada!

Martin Helme ja Mart Helme sõnul ei ole EKRE-l õnnestunud saada kahe nädala jooksul kätte mitte mingisuguseid andmeid, mis võimaldaksid kontrollida e-valimiste läbiviimise korrektsust, vaid neid on lihtsalt lollitatud.

"Räägime asjast": rahapesu mittemärganud kapo jälitas hoopis rahapesu vastaseid

EKRE esimees ja endine rahandusminister Martin Helme avalikustas raadiosaates „Räägime asjast", et läbi Eestis tegutsevate pankade toimunud ulatuslikku rahapesu mittemärganud kaitsepolitsei hakkas hoopis salaja jälgima inimesi, kes tegelesid rahapesu vastase võitlusega, tõenäoliselt lootuses nende vastu kriminaalasi algatada.

"Räägime asjast": Eestis ei ole õigusriiki

Pühapäevases raadiosaates "Räägime asjast" tõdesid Eesti konservatiivse rahvaerakonna esimees Martin Helme ja aseesimees Mart Helme, et Eesti ei ole õigusriik, vaid pigem maffiariik, kus võimude lahusust garanteerima pidavad institutsioonid on mehitatud inimestega, kes teevad üksteisele katet ja täidavad üksteise tellimusi.

Leht 1 / 8