Silt: "Räägime asjast"


"Räägime asjast": Eestis ei ole legitiimset parlamenti ega valitsust

Kommenteerides riigikohtu otsust jätta EKRE valimiskaebused formaaljuriidilistel põhjustel sisuliselt läbi vaatamata, tõdes rahvuskonservatiivide juht Martin Helme, et kui valimisprotseduure ei saa vaadelda ega kontrollida, on tegemist valimiste simuleerimisega ja sellest tulenevalt ei ole Eestis legitiimset parlamenti ega legitiimset valitsust.

"Räägime asjast": e-valimised tuleb lõpetada!

Martin Helme ja Mart Helme sõnul ei ole EKRE-l õnnestunud saada kahe nädala jooksul kätte mitte mingisuguseid andmeid, mis võimaldaksid kontrollida e-valimiste läbiviimise korrektsust, vaid neid on lihtsalt lollitatud.

"Räägime asjast": rahapesu mittemärganud kapo jälitas hoopis rahapesu vastaseid

EKRE esimees ja endine rahandusminister Martin Helme avalikustas raadiosaates „Räägime asjast", et läbi Eestis tegutsevate pankade toimunud ulatuslikku rahapesu mittemärganud kaitsepolitsei hakkas hoopis salaja jälgima inimesi, kes tegelesid rahapesu vastase võitlusega, tõenäoliselt lootuses nende vastu kriminaalasi algatada.

"Räägime asjast": Eestis ei ole õigusriiki

Pühapäevases raadiosaates "Räägime asjast" tõdesid Eesti konservatiivse rahvaerakonna esimees Martin Helme ja aseesimees Mart Helme, et Eesti ei ole õigusriik, vaid pigem maffiariik, kus võimude lahusust garanteerima pidavad institutsioonid on mehitatud inimestega, kes teevad üksteisele katet ja täidavad üksteise tellimusi.

Varro Vooglaid: valitsus provotseerib suurt ühiskondlikku konflikti

Pühapäevases raadiosaates „Räägime asjast" osales seekord lisaks EKRE juhtidele Martin Helmele ja Mart Helmele ka SAPTK eestvedaja Varro Vooglaid, kes ütles, et rahvale räigelt valetanud valitsus tõukab Eestit ohtliku sisemise konflikti suunas, ning kinnitas, et oma õiguste eest seisvad inimesed valitsuse ees ei tagane.

Leht 1 / 8