Robert F Kennedy Jr Foto: Bigstockphoto

Inimkonna vabadus röövitakse suurte IT konglomeraatide ja globalistlike tehnokraatide poolt, kes on kasutamas koroonaviirust ettekäändena, mille abil tühistada demokraatia ja inimõigused, rääkis president John F. Kennedy vennapoeg Robert F. Kennedy Jr tähelepanu pälvinud hiljutises sõnavõtus.

Šveitsis antud pressikonverentsil tunnistas Kennedy, et suurte IT konglomeraatide poolne tsensuur, mille osaliseks ta on saanud seoses "vaktsiinide alase desinformatsiooniga", on vaid suitsukate, et vaigistada tema hiiglaslike ravimitööstuse kontsernide huvidele vastu käivad seisukohad.

"Iga kord kui nad kasutavad mõistet "vaktsiinide alane väärinfo", tähendab see eufemismi, mis omistatakse farmatseutika kontsernide majanduslike ning valitsuste poliitiliste huvidega ristuvatele väljaütlemistele. Sellel mõistel ei ole vähimatki seost sellega, kas lausutu on tegelikult tõene või vale, ainus mis loeb on selliste lausumiste poliitilised implikatsioonid," nentis Kennedy. 

"Kes on meie tsensoriteks? Need on valitsusametnikud, kes toimetavad käsikäes Bill Gateside, Larry Ellisonide, Mark Zuckerbergide, Sergei Brinide ja muude internetimagnaatidega. Nad on meie demokraatiate ja inimõiguste hävitajad ja inimkonna suurima jõukuse kantimise arhitektid, mille käigus liigutati 3,8 triljonit dollarit tavainimeste taskutest ränioru miljardäride kaukasse," rääkis Kennedy.

"Pandeemia, mis on vaesustanud maailma, on samal ajal loonud umbes 500 uut miljardäri. Kas saab olla kokkusattumus, et isikud, kelle varandust valitsuse poliitikad on triljonite dollarite võrra kasvatanud, on ühtlasi jõuks, kes tsenseerivad igasugust kriitikat nende poliitikate aadressil," küsis Kennedy.

"Kasusaajateks on isikud, kes hävitavad süstemaatiliselt meie põhiseaduslikke õigusi ning lammutavad demokraatiat üle terve maailma," tunnistas Kennedy.

Toimetas Markus Järvi