Silt: erakondade reitingud


REITINGUD ⟩ Reform kasvatas taas toetust

MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös küsitletakse iga nädal inimeste erakondlikku eelistust ning viimaste tulemuste põhjal toetab Reformierakonda 33,5%, Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda (EKRE) 24,4% ja Keskerakonda 16,6% valimisõiguslikest kodanikest.

REITINGUD ⟩ EKRE tõusis, reform samuti

Nii EKRE kui ka Reformierakonna positsioon erakondade reitingu edetabelis on tõusnud, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud küsitlusest.

REITINGUD ⟩ EKRE tõusis veelgi

EKREt ja Reformierakonda lahutab 3,8 protsendipunkti, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud küsitlusest.

REITINGUD ⟩ EKRE teeb rekordi, reform langeb

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) toetus on püstitanud senise rekordi, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud küsitlusest.

REITINGUD ⟩ EKRE kasvatab toetust

EKRE toetus valimisõiguslike kodanike seas on tõusuteel, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud küsitlusest.

REITINGUD ⟩ Reform langeb, EKRE tõuseb

MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös küsitletakse iga nädal inimeste erakondlikku eelistust ning viimaste tulemuste põhjal toetab Reformierakonda 32,1%, Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda 23,3% ja Keskerakonda 15,1% valimisõiguslikest kodanikest.

REITINGUD ⟩ Reformi toetus on ainult 32,5%

Krõbedatest elektriarvetest hoolimata on Reformierakonna toetus pöördunud kergesse langusesse, EKRE toetusprotsent rühib aga mingil põhjusel ülesmäge, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud küsitlusest.

Leht 1 / 6