Donald Trump naaseb mõne kuu pärast oma platvormil sotsiaalmeediasse. Foto: Palácio do Planalto/Flickr

USA ekspresident Donald Trump kavatseb luua oma sotsiaalmeediaplatvormi, teatas tema nõunik Jason Miller.

Miller ütles uudistekanalile Fox News antud usutluses, et Trump teeb sotsiaalmeedias niiöelda tagasituleku umbes kahe või kolme kuu pärast iseenda sotsiaalmeediaplatvormiga.

"Ma arvan, et sellest saab kuumim asi sotsiaalmeedias ning see muudab seda mängu täielikult ning kõik ootavad ja vaatavad, et näha, mida täpselt president Trump teeb," ütles Miller.

Miller ei osanud Trumpi sotsiaalmeediaplatvormi kohta rohkem teavet pakkuda, kuid tema sõnul on ekspresidendil Floridas oma Mar-a-Lago klubis olnud kõrgetasemelisi kohtumisi asjast huvitatud erinevate rühmadega. Milleri sõnul on sel teemal Trumpi poole pöördunud ka mitu ettevõtet.

"See uus platvorm saab olema suur ja kõik tahavad teda," ütles Miller ja ennustas, et Trump tõmbab sinna kümneid miljoneid inimesi.

Trumpi kontol oli Twitteris umbes 88 miljonit jälgijat. Twitter sulges Trumpi kasutajakonto pärast seda, kui tema toetajad tungisid jaanuaris kongressihoonesse. Lisaks on ekspresident saanud ajutise või alalise keelu kanalites nagu Facebook, Instagram, Youtube ja Snapchat.

Toimetas Martin Vaher