Donald Trump ja Joe Biden CNN-i Ameerika Ühendriikide 2024. aasta presidendivalimiste kandidaatide debatil, 28.06.2024 Pilt: YouTube'i ekraanitõmmis

Ameerika Ühendriikide üks kaalukamaid ajakirjanikke Tucker Carlson selgitab sotsiaalmeedias, kuidas töötab Demokraatlik Partei ja miks Joe Biden pole tõenäoliselt tänavune presidendikandidaat.

"Kõik need rumalused, mida räägitakse ja kirjutatakse, kuidas "ainult Joe Biden saab teha otsuse, kas ta astub tagasi", on täiesti nürimeelsed. Demokraatlik Partei ei tööta niiviisi. Demokraatlikus Parteis pole mitte ainuski üksikisik kollektiivist tähtsam. Selline põhimõte on partei tuum," kirjutab Carlson.

"Mis puutub eraldi Bidenisse, siis tal pole Washingtoni võimukoridorides pea mitte mingisugust poliitilist tagalat. Jah, Ron Klainile ja 85-aastasele Ted Kaufmanile on tema presidendiks olemine otseselt kasulik, kuid nemad moodustavad ainult pisikese grupi."

"Ülejäänud linnas puudub Bidenile igasugune lojaalsus. Inimesi ei huvita tema heaolu. Nad pole teda mitte kunagi tõsiselt võtnud. Kõik presidendid, senikaua kui need on demokraadid, töötavad nende heaks. Need inimesed ei võta midagi isiklikult, kuna üksikisik ei tähenda mitte midagi," tõdeb Carlson.

Carlsoni postitust kommenteerib sotsiaalmeedias varjunime Clandestine'i all tegutsev mainekas poliitikavaatleja Jacob Creech:

"Kuulutades, et Bidenil on võimalik ameti mahapanemisest keelduda, antakse mõista, nagu tema juhiks asju, aga ilmselgelt ta ei tee seda. 

Kõik need inimesed annavad aru nukujuhtidele. Biden võib küll vastu hakata, aga kui temast tahetakse lahti saada, siis temast saadakse lahti."

Toimetas Karol Kallas