Silt: Joe Biden


Texas ja Florida keelustasid vaktsiinipassid

USA Texase ja Florida osariikide kubernerid keelasid asutustel ja avalikku raha saavatel ettevõtetel nõuda kodanikelt teeninduse eeldusena vaktsiinipasside esitamist, vahendab Travelandleisure.

Biden sisserändajatele: ärge tulge praegu USAsse

USA-Mehhiko piiril valitseb kaos, kuna tuhanded migrandid on USA president Joe Bideni avatud piiride poliitika tõttu üritamas riiki siseneda, Biden ise aga teatas värskelt, et nad peaksid kodumaal püsima, vahendab Breitbart.

Bideni “võrdsuse seadus” tahab USA seadustest kaotada bioloogilise soo mõiste

Joe Biden avaldas pöördumise, milles ärgitas Ameerika Ühendriikide Kongressi “võtma kiiresti vastu” võrdsuse seaduse, mis kaotab seadusandlusest ära mees- ja naissoo, kehtestab seadusena “füüsiline sugu on sotsiaalne konstruktsioon” ideoloogia, ja teeb sündimata laste kaitsmisest “rasedusepõhise diskrimineerimise”.

Kevin Duffy: tänases düstoopiamullis on Orwell saanud kokku Charles Mackayga

Riskifondi Bearing Asset Management asutaja ja juht Kevin Duffy, kes sai kuulsaks Suure Finantskriisi ajal kui oskas panustada Fannie Mae, Bearn Stearnsi ja Lehmann Brothersi vastu, kirjutab Misesi Instituudi portaalis, kuidas Suurest Tehnost on saanud “tänu” koostööle suure riigiga “termiitide poolt kõige puretum puu metsas”, mille “kõigemull” võib iga hetk lõhkeda.

Lehekülg 1 / 7