George Soros 2013. aastal Davosi majandusfoorumil noore naisterahvaga (Bloombergi toimetaja Francine Lacqua) plaani pidamas. Foto: Flickr

Ungari valitsuse liige ütles nädala alguses parlamendi ees, et "kristlik kohus on võidelda [George] Sorose saatanliku plaaniga" ning seista vastu usu, Euroopa ja perekonna vastu suunatud rünnakutele.

Rünnakute kolme teravikuna tõi riikliku arengu ministeeriumi riigiminister energeetikaküsimustes András Aradszki esile "abordid, samasooliste abielud ja politiseeritud sooteooria propageerimise."

"Me näeme rünnakuid suure Euroopa perekonna vastu, kui Soros ja tema seltsimehed tahavad hävitada rahva sõltumatust, iseseisvust ja väärtusi ning lahjendada Euroopa kristlikku vaimu miljonite migrantide pealesunnitud ümberasustamisega," ütles Aradszki.

"Aga võidelda saatana vastu on kristlik kohus. Jah, ma kõnelen saatana rünnakust, kes on ühtlasi salgamise ingel, sest nad salgavad, mida teha kavatsevad – kuigi see on täiesti ilmne.

Nad üritavad palavikuliselt tõestada, et kvoote pole, et kohustuslikku ümberasustamist pole, ja et Sorose Plaani pole," lisas ta.

Samas on Soros oma plaani ise kirjalikult kirjeldanud ning kuulutanud, et "Euroopa Liit peab nähtavas tulevikus võtma vastu vähemalt miljon varjupaigataotlejat aastas."

Aradszki rääkis parlamendiliikmetele, et oli läinud laupäeval oma valimispiirkonnas kaasas poolakate üleriigilise palveüritusega.

"Me palvetasime koos oma Poola vendadega… Ungari, kristliku Euroopa ja selle vabaduse eest, ja et terrorism kaoks," ütles ta.

Poliitik selgitas, et palve vägi "suudab muuta ajalugu" ning ei kahtle, et "seda saab kogema ka Soros György [George Soros] ."