Foto: Alfa Photo/Bigstockphoto.com

Äsja Barcelonas toimunud telekomide ja mobiilioperaatorite suurüritust Mobile World Congress külastanud TruNewsi asutaja ja uuriv ajakirjanik Rick Wiles leidis end ÜRO agendast kantud kokkutulekult, kus paljastus globalistide kava maailm kiiremas korras ühendada ja täieliku kontrolli alla võtta.

Ürituse võtmesõnad olid Wilesi sõnutsi tehisintellekt, globaalaju, nutilinnad, üleüldine ühilduvus ja ÜRO tegevuskava 2030.

Kongressi avanud mobiilioperaatorite ametiühingu GSMA peadirektor Mats Granryd on taganud oma turusektori täieliku pühendumuse ÜRO agendale ja selle jätkusuutliku arengu eesmärkide täitmisele.

Kongressil kõneldi globaalsest ajust, globaalsest närvisüsteemist ja tehisintellektist, mille selgroo moodustab mobiilitööstus.

Seoses 5G peatse rakendumisega mobiiltelefonides – tõenäoliselt aastaks 2020 – käivitub ka globaalne aju, mille tarvis vahetatakse hiljemalt 2030. aastaks välja kogu praeguse telefonisüsteemi riist- ja tarkvara kogu maailmas.

Mobiilimastide funktsiooni võtavad WiFi tagamiseks valdavalt üle madalalt lendavad satelliidid, tõenäoliselt täitub taevas signaali levitavate või võimendavate droonidega.

Tulemas on nutilinnad, omanikuta ja isesõitvad transporditeenust pakkuvad "autod" ning süsteemiga ühendatud nutiriided ja -jalanõud.

Ühenduse tagab inimeste biomeetriline skaneerimine ning nende identifitseerimine ning aktsepteerimine sõrmejälgede ja silma võrkkesta abil, pakkumaks "turvalisust".

Ühtlasi saab olema tagatud inimeste ühe meetri täpsusega 3D positsioneerimine.

Kuula Wilesi emotsionaalseid esmamuljeid Barcelonast siit, alates 3. minutist. Saate kvaliteet on konarlik, kuna tegemist on mobiilikõnega Hispaaniast Ühendriikidesse.

Sügavamaid analüüse, heliklippe kongressilt ning täiendavaid fakte saab kuulata siit ja siit.

Artikkel ei pretendeeri faktilisele täpsusele kõikides üksikasjades ja tähtaegades.