Kolumn: nutitehnoloogia kui elu pärssiv „ajupikendus"
Isiklik ja vahetu suhtlemine on eluliselt oluline, sest see on ainus võimalus õppida, kuidas sõnad mõjuvad teistele inimestele.
Isiklik ja vahetu suhtlemine on eluliselt oluline, sest see on ainus võimalus õppida, kuidas sõnad mõjuvad teistele inimestele.
Enne kui kingite oma lapsele või lapselapsele jõuludeks nutitelefoni on mõistlik kaaluda kristliku kolumnisti Jonathon van Mareni kümmet väga mõjusat põhjust, miks siiski selle kahjuks otsustada.
Eesti ajuteadlase Jaan Aru hinnangul kahjustavad sotsiaalmeedia ja nutiseadmed laste mõtlemis- ja keskendumisvõimet, mistõttu kutsub ta selliseid seadmeid koguni nutihävitusseadmeteks, mis teevad meie lastest nutinarkomaanid ja digitaalsed demendid, vahendavad Õpetajate Leht ja ERR Novaator.
Üks Saksamaa juhtivaid neuroteadlasi dr Manfred Spitzer hoiatab inimesi digitaalse dementsuse eest, mille kutsub esile arvutite, Interneti ja nutiseadmete liigne kasutamine eriti varajases nooruses.
Äsja Barcelonas toimunud telekomide ja mobiilioperaatorite suurüritust Mobile World Congress külastanud TruNewsi asutaja ja uuriv ajakirjanik Rick Wiles leidis end ÜRO agendast kantud kokkutulekult, kus paljastus globalistide kava maailm kiiremas korras ühendada ja täieliku kontrolli alla võtta.
Kuuleme tihti, et tänapäeva lapsed "ripuvad" oma nutiseadmete küljes, nii et neid on sealt raske lahti rebida.