Selle ilusa väikese poisi nimi oli Walter Joshua Fretz.

Joshua oli tõeline väike poisike, kelle elu lõppes kahjuks tema ema raseduse katkemisega. Pärast sündimist oma elu 19. nädalal sai Walter Joshua väljaspool emaihu elada vaid loetud minutid.

Abordipooldajad väidavad sageli, et abordi käigus eemaldatakse naise ihust vaid rakuklomp, mis ei ole isegi inimese sarnane. Kahjuks eksivad nad rängalt.

Walter oli just selline väike laps, keda me oleme ehk näinud ultrahelipiltidelt – laps, kes ujub vaikselt oma ema üsas ja kellega juba sündinud lapsed püüavad suhelda, pannes kõrva vastu ema beebikõhtu.

Walter Joshua oli tõelise tuksuva südamega tõeline väike inimene – nagu kõik me kord tema vanuses olime.

Tema surm saabus loomulikul teel, ilma et keegi oleks seda põhjustanud. Kahjuks ei saa aga sama öelda kümnete miljonite teiste Walteri suguste laste kohta, kes võiksid saada meie kaaslasteks sel imelisel ja ilusal planeedil, mida kutsume koduks – kui ei eksisteeriks suurt inimlikku läbikukkumist, mida nimetatakse tahtlikult esilekutsutud abordiks.

Walteri surm oli laastavaks kaotuseks mitte ainult tema perekonnale, vaid kogu inimkonnale. Walteri ema ootas teda väga, kuid paljud Walteri sugused lapsed ei ole sugugi oodatud. Sellele lihtsale eristusele toetudes peavad paljud meie ühiskonnas elavad inimesed Walteri suguste laste tahtlikku tapmist vastuvõetavaks.

Ent see on ebatõene eeldus, kuna olgugi, et ema ei pruugi oma last soovida, on palju teisi perekondi, kes rõõmustaksid väga võimaluse üle võtta see sama laps oma elu osaks.

Samuti eksisteerib palju lastekodusid ja kasuperesid, kus vanemate poolt hüljatud lapsed saavad üles kasvada. Mõned inimesed ütlevad, et selline elu ei vääri elamist ning õigustavad selle väitega oma laste tapmist.

Ent kui lastekodudes ja kasuperedes üles kasvanud laste seas viidaks läbi uurimus, siis selguks suure tõenäosusega, et ülekaalukas enamus neist on õnnelikud võimaluse üle elada meie keskel poegade, tütarde, abikaasade ja lapsevanematena – võimaluse üle tunda oma põskedel päikese soojust ning kogeda elu rõõme ja väljakutseid.

Lugege lähemalt Walter Joshua ja tema perekonna kohta siit.