Youtube teatas Objektiivile, et on eemaldanud saate "Fookuses: oluline on mitte alluda vaktsiiniapartheidile", kuna sotsiaalmeediaplatvormil on keelatud esitada koroonavaktsiinidega seotud väiteid, mis pole kooskõlas Terviseameti või Maailma Terviseorganisatsiooni "ekspertide konsensusega".

Saates arutasid Varro Vooglaid ja Markus Järvi sundvaktsineerimist kaitseväes ja politsei- ja piirivalveametis, mis nende hinnangul kujutab endast sisuliselt julgeolekuohtu. Vaatluse alla tuli ka ravimiameti avaldus, mille kohaselt pole vaktsineerimisele meelitavad kampaaniad, loosimised ja kingitused lubatud ning edasiste rikkumiste korral hakkab amet alustama menetlusi.

Augusti alguses eemaldas Youtube paari päevaga üle 10 000 vaatamise saanud "Fookuses" saate pealkirjaga "Covid-19 vastase võitluse loosungi kattevarjus kehtestatakse diktatuuri".

"YouTube teatas taas "Fookuses" saate mahavõtmisest, andes teise hoiatuse, blokeerides uute videote üleslaadimise kaheks nädalaks ja tuletades meelde, et kolmanda hoiatusega võetakse meie kanal koos ligi tuhande videoga üldse maha. Kui eelmisel korral arvati lubamatuks rääkimine ivermektiinist kui Covid-19 ravimist, siis sel korral teatati, et Covid-19 vaktsiinide kohta ei lubata rääkida midagi sellist, mis on vastuolus kohaliku terviseameti või WHO seisukohtadega. Sõnavabadus missugune! Reaalselt oleme tagasi Nõukogude Liidus," kommenteeris toimuvat Facebookis Varro Vooglaid.

Saade on vaadatav Objektiivi portaalist:

YouTube teatas taas "Fookuses" saate mahavõtmisest, andes teise hoiatuse, blokeerides uute videote üleslaadimise kaheks…

Posted by Varro Vooglaid on Monday, September 13, 2021

Toimetas Jaanus Vogelberg