Junckeri tuigerdamine pakub jätkuvalt kõneainet

Euroopa Komisjoni president Jean-Claude Juncker 11. juulil NATO tippkohtumisel. Foto: Scanpix

Euroopa Komisjoni teatel ei olnud Jean-Claude Juncker NATO tippkohtumise ajal purjus, vaid tema tuigerdamise tingis valulik ishiasehoog, mille tõttu ta võtab rohtu. Hiljaaegu rääkis ka Juncker ise oma terviseprobleemist, öeldes, et eelistaks pigem purjus olla.

Mõne nädala eest Iirimaa parlamendi ees esinenud Euroopa Komisjoni president ütles hakatuseks, et ta “pole purjus,” kuid “eelistaks olla purjus.”

Ilmselt tundis Juncker vajadust selgitada saalisviibijaile, miks ta teekond kõnepulti oli vaevaline.

“Mul on veidi raskusi kõndimisega,” alustas Juncker. “Ma ei ole purjus, mul on ishias. Ma eelistaksin olla purjus.”

Samas on Juncker varemgi joviaalses olekus avalikkuse ette ilmunud.

Möödunud kolmapäeval jäi Euroopa Komisjoni president NATO tippkohtumisel kaamerate ette seisukorras, mis tekitas vaatajates küsimuse, kas ta on täiesti purjakil.

Sotsiaalmeedias kommenteeriti ja jagati ohtralt videoklippe taaruvast ja tuikuvast Junckerist, keda Euroopa tipp-poliitikud püüdsid püsti hoida ja kõndimisel aidata.

Näiteks poliitik ja ärimees Tõnis Palts kirjutas sotsiaalmeedias:

“[Donald] Trump ei meeldi mulle üldse, aga tema presidendiks saamine on parim asi, mis maailmas juhtuda sai. Vaadake seda eilset Tiira Taara Junkeri videot. Kõik poliitiliselt korrektsed pugejad käivad korda mööda lääbakil pehmete jalgadega Euroopat jalul hoidmas, samal ajal kui uhke Ameerika koos oma ilusa naisega lihtsalt taamal Euroopa poole vaatamata mööda jalutab. Enne oli ta öelnud, et kui Te ennast käsile ei võta, siis ärge minu peale ka lootke! Kaua võib, vaadake ennast peeglist!”

Junckeril oli NATO tippkohtumisel raskusi kõndimisega

Juncker iirlastele: oleksin praegu parema meelega purjus

 

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Täname siiralt kõiki toetajaid!