Markus Järvi: Clintoni oktoobrilapsed

USA presidendivalimiste tulemuse vastu mässavad noored on globalistliku süsteemi kuulekad sõdurid, kes on nomenklatuurile ustavamad kui pioneerid või komnoored kunagises Nõukogude Liidus, tõdeb Markus Järvi nädalakommentaaris.  

Esile on kerkinud massiinimese tüüp, kes kaitseb vihaselt kõiki globalistliku ideoloogia jutupunkte, mida jagavad temaga sajad miljonid inimesed, ent peab ennast selle juures ainulaadseks ja erandlikuks.

See ustav nomenklatuuri järgija on globaalse eliidi poolt ajuloputatud uus komnoor, kes maailmarahu ja sallivuse nimel Sorose rahadega tänavaid segi paiskab ning ähvardab feminismi edendamise eesmärgil Trumpi abikaasa möödaminnes ära vägistada. 

Komnoor ei näe siin mingit vastuolu. Ta on sangarlik võitleja kurjuse jõudude vastu – ainulaadne mõtleja ja priiuserüütel ühes isikus, kes paiskab mingid parukatega onklid, toogades vennad ja 5000 aastat tsivilisatsiooni ajalugu ühe teravmeelse klišeega ajaloo prügikasti.

Vaata lisa kommentaarist.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige ning portaali Objektiiv uudiste- ja arvamustoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.