Ühendkuningriigis on moslemimehed nelja aastakümne jooksul vägistanud ümmarguselt veerand miljonit alaealist valget tüdrukut. Ühispartei ja süvariik poevad pedofiiliadžihaadi õuduste maha vaikimise nimel nahast välja.
Ulatuslik Ühendkuningriigi moslemimeeste jõukude pedofiiliakuritegude ulatus äratas Elon Muski tähelepanu ja ta riputas nimetatud ühispartei korraldatud õuduse "suure kella külge". Vägistamisdžihaad käib moslemite massisisserändega alati kaasas ja tähendab tütarlaste ning noorte naiste jaoks õuduseid üle läänemaailma. Ühendkuningriigis siiski on tänu kahele peavooluparteile – Tooridele ja Leiboristidele – võtnud nimetatud õudus eriti ulatuslikud mõõtmed. Sellele aitab kõigest hingest kaasa korporatistlik ajakirjandus.
Suuremas osas on Ühendkuningriigi vägistamisdžihaadi jubedus tingitud asjaolust, et nii valimiste võitmise kui kõige lääneliku ja britiliku hävitamise nimel on sotsialistid sõlminud ebapüha liidu moslemitega. Vägistamisjõukude paljastaja Raja Miah võtab probleemi kokku: "Tööpartei varjas Briti valgete töölisklassi tüdrukute tööstuslikku vägistamist moslemite kogukondade häälte kindlustamise nimel. Kuna Briti hääletamissüsteem on "võitja võtab kõik", siis isegi viiel protsendil moslemite häältel on väga suur kaal.
Ühendkuningriigi sotsialistist kriminoloogiaprofessor Ella Cockbain avaldas 2018. aastal uuringu, milles tuvastas, et 96 protsenti vägistamisjõukude liikmetest pole valgest rassist ja 80 protsenti nende liikmetest on Pakistani päritolu.
Briti ühispartei on vägistamisjõukudele pannud ametlikuks nimeks peitesõna (eufemismi) "meelitamisjõugud" (grooming gangs).
Moslemimeeste vägistamisjõukude tegevus näeb üldjoontes välja järgmiselt: moslemimees otsib kuskilt avalikust ruumist üles tütarlapse (koolide juures, noorte kogunemiskohtades, lastekodudes jne), kellega sobitab lähemalt tutvust. Tüdrukud on enamasti pärit "haavatavast" keskkonnast. Mees teeb talle kingitusi ja käib kenasti läbi ning seda maani, kus tüdruk hakkab teda pidama oma lähedaseks või "poissõbraks". Ühel hetkel viiakse tüdruk kuhugi kohta, kus ta kas joodetakse purju või antakse narkootikume. Sellele järgneb grupiviisiline vägistamine. Kui tüdrukud üritavad regulaarsest grupivägistamisest pääseda, ähvardatakse nii neid kui nende perekondi vägivallaga. Kui tüdrukud või nende vanemad pöördusid politseisse, sattusid sageli uurimise alla hoopis nemad ise. Korduvalt on paljastatud juhtumeid, kus tüdrukute karjete peale saabub kohale politsei, kes viivad kaasa hoopis tüdrukud ja ei algata vägistamise peale uurimist, kuna väidetavalt olid lapsed ise sellega nõus. Noorimad vägistamisdžihaadi ohvrid olid teadaolevalt viieaastased.
Tegemist on lisaks äriga. Näiteks Rochdale'i ühel vägistamisjõugul oli maja, mille tubades tüdrukuid hoiti. Iga tüdruku toa ukse kõrval oli vägistajate nimekiri, kuhu "teenuse" kasutajad panid iga kord oma nime taha linnukese, mille alusel kuu lõpus maksti tasu.
GB Newsi uuriv ajakirjanik Charlie Peters kirjutab, et moslemimeeste vägistamisjõukude probleem on Briti avalikkusele teada vähemalt 1970. aastatest. Alates sellest ajast on teema aeg-ajalt mõne ajakirjaniku või poliitiku poolt üles võetud ja korraldatud on mitmeid uurimisi ning moodustatud komisjone. Suuremas osas mingisugust olukorra paranemist pole see kaasa toonud. Teisalt on põhjalikult nähtud vaeva inimeste, kes üritavad probleemile tähelepanu juhtida, rassistiks ja "islamofoobiks" tembeldamisega. Näiteks üks sotsiaaltöötaja saadeti koolitusele "õiglust ja mitmekesisust" õppima, kuna ta võttis laste vägistamist liiga hinge.
Lisaks poliitikutele, ametnikele ja korrakaitsjatele osalesid moslemite vägistamisjõukude tegevuse varjamises vabaühendused. Üheks selliseks on lastekaitsjate ühendus Barnados, mille juhtkond keelas vabaühenduse töötajatele teemaga tegelemise ära. Samuti on moslemite seksuaalkuritegude varjamises osalised veel Unite Against Fascism, mustakaitsjate The 1990 Trust ja National Assembly Against Racism.
Ühendkuningriigi sotsialistide valitsus üritab moslemite vägistamisjõukude probleemi varjata elik tühistada tänaseni. Naiste ja tüdrukute vägivalla eest kaitsmise minister, äärmusfeminist Jess Phillips arvab näiteks, et vägistamisjõukude probleem riiklikul tasandil tähelepanu ei vääri.
Phillipsi ülemus, Ühendkuningriigi peaminister Keir Starmer oli aastatel 2008–2013 Ühendkuningriigi peaprokurör. Selleks, et Briti politsei võiks uurida raskeid kuritegusid, nagu seda kujutab endast vägistamine, on vaja prokuratuuri luba. Starmer oli peaprokurör ajal kui said avalikuks mõned kõige jõhkramad moslemite vägistamisjõukude kuriteod ja probleemi ulatus oli selleks ajaks õiguskaitseorganitele teada.
Evolutsioonipsühholoog Gad Saad kommenteerib moslemimeeste vägistamisdžihaadi:
"Kujutage ette tsivilisatsiooni, mille on anastanud emotsionaalne parasiit nimega enesetapjalik empaatia, mis käib üle igast teisest inimese kohanemisvõime aluseks olevast instinktist. Enesetapjaliku empaatia altarile ollakse valmis ohvriks tooma kõik. Mitte midagi ei ole tähtsam kui olla eriti lahke, kaastundlik ja empaatiline nende vastu, kelle ülimaks eesmärgiks on lääne inimeste hävitamine."
Ühendkuningriigi moslemite ametlik statistika näitab:
- Ühendkuningriigi rahvastikust on moslemeid 6,5 protsenti.
- Moslemid on riigi terroritegudest saatnud korda 67 protsenti.
- Lähisugulaste abielude tõttu sünnib moslemitele 25–30 protsenti riigi sünnidefektidega lastest.
- Moslemid on süüdi 84 protsendil laste vägistamise juhtumitest.
- Aastas lõigatakse ümber 12 000 Briti mosleminaist.
- 44 protsenti moslemitest on töötud.
- 27 protsenti moslemitest elavad sotsiaalmajades.
Tööparteilasest peaministril Tony Blairil õnnestus 1988. aastal esimeseks Pakistani moslemist lordiks nimetada Nazir Ahmed, kes sai aadlitiitliks Rotherhami lord Ahmed. Lord Ahmed mõisteti 2022. aastal poisi ja tüdruku vägistamises süüdi ning jäi tiitlist ilma. Rotherham on üks Ühendkuningriigi vägistamisdžihaadi skandaali keskmes olevaid linnu.
Objektiiv on kirjutanud Ühendkuningriigi vägistamisdihhaadist veel siin ja siin.
Kui moslemimeeste vägistamisjõukude kuritegude mahavaikimine on seni jäänud nomenklatuuri jaoks suuremate tagajärgedeta, siis seekordse teemapüstituse peale loodab Briti ja maailma avalikkus, et midagi läheb teisiti. Briti sotsialistide ja nomenklatuuri maine eesotsas Starmeriga on tänu Muskile tõenäoliselt jäädavalt mustatud. Kuna Ühendkuningriik on USA vasall, siis võivad sellised arengud mõjutada märkimisväärselt saareriigi poliitikat. Ühismeediavõrgustikus X on Briti moslemite vägistamisjõugud 2025. aasta esimestel päevadel Ameerika Ühendriikide terroriünnakute kõrval üks peateemasid. Starmer saatis enne Ameerika Ühendriikide presidendivalimisi USA-sse Kamala Harrise heaks kampaaniat tegema grupi tööparteilastest aktiviste.