USA ärimees Bill Gates mullu Saksamaal laste vaktsineerimisest kõnelemas. Foto: Bernd von Jutrczenka, AP/Scanpix

Eelseisval esmaspäeval võivad Baltimore, Marylandi ja selle eeslinnade koolide uste taha jääda ligi 5000 õpilast, vahendab TruNews.

Nimelt ei nõustu väiksemate laste vanemad vaktsineerima oma lapsi kohustuslikus korras Varicella vaktsiiniga tuulerõugete vastu.

Suuremate laste vanemad seisavad aga silmitsi sunduslike Tdap ja meningiidi-vastaste vaktsiinidega.

Nagu kirjutab The Baltimore Sun, "ei leia" Baltimore'i koolivõrgu tegevjuht Sonja Santelises "sõnu, et piisavalt rõhutada selle [vaktsineerimise] tähtsust."

Marylandi osariigis vaktsineerimise vallas valikuvabaduse eest võitlev liikumine Maryland Coalition for Vaccine Choice protesteerib jõuliselt ning kirjutab muuhulgas, et vanematele tuleb garanteerida võimalus vältida oma laste vaktsineerimist südametunnistusest lähtuvalt või filosoofilistel ja religioossetel põhjustel.

Koalitsiooni hinnangul rikub kohustulik vaktsineerimine vanemate põhiseaduslikke vabadusi. Ühtlasi seistakse vanemate õiguse eest kogu informatsioonile vaktsiinide koostise ja võimalike kõrvalmõjude osas.

Teadaolevalt on vaktsiinide kohati kohutavaid kõrvalmõjusid paljastanud arstid mõnikord sattunud ravimitööstuse tugeva tagakiusu alla. 1998. aastal Ameerikas seoses MMR vaktsiiniga puhkenud autismilainest on vändatud film "Vaxxed".

Filmi üks autoritest on tagakiusatud arst Andrew Wakefield, kes vastab kodulehel kuvatud videos vaktsiinidega seotud küsimustele. Lõiku pikemast raadiointervjuust dr Wakefieldiga saab kuulata siit.

Käesoleva kümnendi alguses põhjustas Bill Gatesi poolt rahastatud ja propageeritud vaktsiin väidetavalt Indias kümneid tuhandeid lastehalvatuse juhtumeid ja ränki kannatusi.

Nähtuvalt varasemalt SAPTK vahendusel avaldatud ja nüüd Objektiivis loetavast artiklist leidub globaalse eliidi seas mõjukaid isikuid, kes ei karda avalikult rääkida maailma rahvaarvu vähendamisest 500 miljonini või veelgi väiksema arvuni.

"Maailmas elab praegu 6.8 miljardit inimest. See läheneb umbes üheksale miljardile. Nüüd aga, kui me teeme tõesti head tööd uute vaktsiinidega(sic!), tervishoiuga (taga targemaks!) ja reproduktiivse tervise teenistusega, võime seda kasvu alandada võib-olla 10 või 15 protsendi võrra," tsiteerib artikkel Bill Gatesi.