Soome kuulipildurid Talvesõjas Ladoga Järve ääres, 1940. Foto: finland.fi

Ühendkuningriigi näitekirjanik, ajakirjanik ja poliitikakommentaator CJ Hopkins selgitab mõttekoja Ron Paul Institute'i portaalis, miks eelolevad viis kuud saavad olema Covidi- ja "uue normaalsuse" hüsteerilised.

Talv on tulekul … ja see saab olema veel masendavam kui te ette kujutada oskate. 

Täpselt nii, jälle käes on aeg, kus globalistlik–kapitalistlikud (global-capitalist) valitsevad klassid piitsutavad Uue Normaalsuse* masse kujuteldava maailmalõpu viiruse propaganda toel arulageda hüsteeria staadiumisse. Tegemist on selle sama apokalüptilise viirusega, mille abil on "universumi kuningad" viimase kahe talve jooksul viinud uusnormaalsed massid massihüsteeria staadiumisse. 

Eeloleval talvel on inimeste kuulekaks sundimise ülesanne siiski nende jaoks märgatavalt keerulisem. Tõsiselt, kui palju hüsteerilisemaks uusnormaallased suudaksid tänases olukorras veel minna? 

Kui palju hüsteerilisemaks uusnormaallased suudaksid tänases olukorras veel minna?

Väga suurest osast läänemaailmast on tehtud pseudoarstlik düstoopia, milles inimestel on kohvikus tassi kohvi joomiseks vaja ette näidata "tervisepuhtuse paberid". Inimesi, kes ei ole nõus ennast eksperimentaalselt "vaktsineerima" viiruse vastu, mis põhjustab 95 protsendil haigestunutest kergeid või keskmise raskusastmega haigusnähte (millega tihti ei kaasne mitte mingisuguseid sümptomeid) ja mis kujutab haigestunud inimestest tõsisemat ohtu vaid 0,1–0,5 protsendile, süstemaatiliselt segregeeritakse, nad jäävad ilma oma tööst, neid demoniseeritakse "surmaohuna ühiskonnale", tsenseeritakse, trahvitakse ning kiusatakse kõikvõimalikel muudel viisidel taga. 

Kui te arvate, et ma liialdan, siis vaadake ainult ühe Austraalia ajalehe esikülge…

undefined
Kõige suurem rahvavaenlane. Vaktsineermata [osariigi] piiri ületaja sundis kehtestama Covidi eriolukorra.

Jah, toimumas on Suur Uue Normaalsuse Puhastus [puhastus, nagu Stalini Suur terror – Ježovštšina]. Fanaatilised, vihast joobnud märatsevad massid kütivad "vaktsineerimatuid" ja teisi ususalgajaid, tirivad nad Uue Normaalsuse tribunali ette ning neist tehakse hoiatav eeskuju tervele maailmale.

Uue Normaalsuse Saksamaal on saanud avalik lintšimise sihtmärk tuntud jalgpallurist Joshua Kimmichist, kes keeldub allumast "vaktsineerimisele" ja ei tunnista usku Uue Normaalsuse maailmakorda. Ameerika Ühendriikides süüdistatakse vaktsineerimata inimesi Colin Powelli, kes oli 84-aastane vähist puretud sõjakurjategija, mõrvas. Austraalias on kavas panna vangi ja teha 90 000 dollari suurune trahv inimestele "kuriteo" eest, kui nad ei kanna "meditsiiniliselt välja nägevat" maski (medical-looking mask), üritavad kirikus ehk sünagoogis jumalateenistust pidada, või midagi muud sarnast. Floridas (mis muidu on suhteliselt normaalne osariik) sidusid ühe kooli fanaatilised töötajad Downi sündroomiga väikesele tüdrukule nailonnööriga "meditsiiniliselt välja nägeva" maski näole ette, seda päevast-päeva, rohkem kui kuus nädalat, ajani kui isa avastas, mida tema lapsega tegelikult tehakse. Ma võin selliste näidete toomisega lõputult jätkata, kuid ma arvan, et mul pole seda vaja teha. Internet kubiseb säherdustest massihüsteeriast tingitud ja sadistlike käitumise viidetest.

Globakapid annavad endast kõik, et järgmise viie kuu jooksul oleks massihüsteeria veelgi kräbedam.

Siis võib rääkida veel uusnormaallaste endi seas möllavast massihüsteeriast … näiteks vanematest, kes seavad oma lapsed ritta, et neid "vaktsineeritaks" "vaktsiinidega", mida neile pole vaja ja kes seejärel peavad tormama lapse "tühise müokardiidi pärast" haiglate erakorralise meditsiini osakonda.

Millest kõigest hoolimata, olgu asjad nii massihüsteerilised kui iganes, tuleb arvestada sellega, et globakapid (globocaps; globalistlikud kapitalistid) annavad endast kõik, et järgmise viie kuu jooksul oleks massihüsteeria veelgi kräbedam. 

Inimesed peaksid saama aru, et eelolev talv on katsumuste aeg. Globakappidel on selleks, et "maailmalõpu pandeemiaga" ühele poole saada, vaja Uus Normaalsus kindlalt paika betoneerida. Kui neil tuleb oma "apokalüptlist pandeemiat" pikendada veel üks aasta … siis ei usu nende juttu enam isegi ka kõige siledamaks triigitud ajudega uusnormaallased.

Hea küll, kõige siledamaks triigitud ajudega inimesed võivad neid uskuda, aga selliseid inimesi on väga vähe. Enamus uusnormaallasi ei ole fanaatilised totalitaristid. Nad on inimesed, kes "hoiavad" ennast, kes lähevad põlu alla sattumise- ja võimalike karistuste hirmus kaasa peaaegu kõigega. Kuid uskuge või mitte, on mingi absurdsuse piir, mida nad ei ole valmis ületama. On olemas suhteliselt kindlalt piiriteldud hulk stressi ja selle ajalist kestust ning tunnetusebakõla määra, mida keskmine uusnormaallane on suuteline alla neelama. 

Suurema osa inimeste jaoks on see piir juba kätte jõudnud. Inimesed on järginud korraldusi, kandnud maske, lasknud ennast "vaktsineerida" ja näitavad kõigile, kes seda küsivad, ette oma "kuulekuse tõendi". Täna soovivad need inimesed minna tagasi tavalise, "vana", "normaalsuse" juurde. Kuid nad ei saa seda teha, sest … tuleb kahjuks tunnistada, nad ei saa seda teha meie pärast.

Globakapid ei saa lubada, et inimeste elu taas "normaalseks" (mille all nad mõtlevad uut totalitaristliku "normaalsuse" versiooni) muutuks enne, kui kõik (kellest midagigi sõltub) on allutatud "vaktsineerimisele" ja neil on telefonis digitaalne, skaneeritav, ideoloogilise muganenud ühemeelsuse tõend. Võib-olla on globakapid nõus isegi vaipvaktsineerimisest loobuma kui inimesed põlvitavad ja vannuvad truudust Maailma Majandusfoorumile, BlackRockile, Vanguardile (suured investeerimisfondid) või mõnele teisele sarnasele institutsioonile. Kui inimesed kannavad vabatahtlikult kaasas QR koodi, mis näitab, et nad usuvad "teadusesse", kuuluvad "Covidi usulahku", teevad seda, mis iganes oikumeenilis-korporatiivne usutunnistus parasjagu neilt nõuab.

Globakapid ei saa lubada, et inimeste elu taas "normaalseks" muutuks enne, kui kõik on allutatud "vaktsineerimisele" ja neil on telefonis digitaalne, skaneeritav, ideoloogilise muganenud ühemeelsuse tõend.

Kogu selle Covidi-ürituse, vähemalt selle käesoleval hetkel toimuva osa, eesmärgiks on äärmuslikult ja tagasipöördumatult muuta ühiskond monoliitseks korporatiivseks koonduslaagriks. Laagriks, kus igaüks peab lõputu ökolembese, voolsoolise (gender fluid), ideoloogiliselt monoliitse, tubakavaba, totaalselt lihavaba, mugavustsoonide (safe spaces) küllase labüründi nurga peal ette näitama oma isikutunnistuse. Globakapid tahavad sundida inimesed elama kirjeldatud hullumeelsuste lõputus labüründis, mis kuulub globokappidele ja mida need, või mõni nende satraapidest, käitavad.

Globalistlik-kapitalistlikud valitsevad klassid on otsustanud teha planeedist Maa fašistliku virgunud utoopia ja sundida inimkonnale peale oma väärtustevabade väärtuste ühemeelsus, olgu selle hind milline iganes.

Globalistlik-kapitalistlikud valitsevad klassid on otsustanud teha planeedist fašistliku virgunud utoopia ja sundida inimkonnale peale oma väärtustevabade väärtuste ühemeelsus, olgu selle hind milline iganes. Meie, "vaktsineerimatud", oleme nende tee peal risti jalus. 

Globakapid ei saa meist lihtsalt mööda minna või meid maha lasta – tegemist on lõppeks ju globalistliku kapitalismi, mitte natsonaalsotsialismi, või stalinismiga. Neil on vaja meid allutada, murda meie vaim, ikestada, psühholoogiliselt hirmutada-mõjutada (gaslight), ahistada, kiusata taga nii kaua kui me loobume vabatahtlikult oma iseolemisest. Globakappidel on vaja jõuda selleni järgmise viie kuu jooksul [enne kui jälle soojaks läheb].

Ettevalmistused lõpuspurdiks juba käivad.

Ühendkuningriigis, kus juhtumite arv langeb, on selgunud, et "vaktsineeritud" levitavad viirust samal määral kui "vaktsineerimata" inimesed, on valitsusel valminud plaan "B" ja peatselt kehtestatakse riigis, sarnaselt suure osaga ülejäänud Euroopast, sotsiaalse segregatsiooni süsteem. Saksamaal lõpeb "rahvusliku tähtsusega epideemia eriolukord" ("koroonapiirangute" jõustamist seadustav korraldus) novembri keskel. Kui muidugi ei õnnestu selleks ajaks Covid-19 juhtumite arvu üles kruttida, mis tänases olukorras paistab suhteliselt võimatu. Mille tõttu kirjutavad võimud hetkel ümber "Infektionsschutzgesetzi" (nakkusohutuse seadust), mis lubaks jätta piirangud kehtima igavesti, seda hoolimata isegi "epideemia" või "hädaolukorra" puudumisest.    

Ja nii edasi. Ma arvan, et te saate aru, mida ma mõtlen. Eelolev talv saab olema üpris hullumeelne … või, hea küll, parasjagu pöörane. Sihipäraselt üles köetud massihüsteeria võtmes jätab see Russiagate'ist (USA president Donald Trumpi vastu suunatud vandenõu), populismi vastasest sõjast, sõjast terrorismiga, Punasest paanikast (Red Scare) ja kõigist teistest kunstlikult loodud massihüsteeria kampaaniatest mulje, nagu oleks tegemist amatööride poolt lavastatud Richard Wagneri ooperiga "Götterdammerung".

Kui globakapid soovivad oma Suure Lähtestamise ära teha, tuleb neil terroriseerida uusnormaalseid masse nii kaua kui viimaseid tabab kestev enda täis pasandamiseni viiv paanika ja kontrollimatu arulage viha "vaktsineerimatute" ning kõigi, kes uuele maailmakorrale väljakutse esitavad, vastu.

Teiste sõnadega: unustage reaalsus, või mis iganes selleks ajaks päris reaalsusest on järel. Kell tiksub ja globokapid teavad seda. Kui nad soovivad oma Suure Lähtestamise ära teha, tuleb neil terroriseerida uusnormaalseid masse nii kaua kui viimaseid tabab kestev enda täis pasandamiseni viiv paanika ja kontrollimatu arulage viha "vaktsineerimatute" ning kõigi, kes uuele maailmakorrale väljakutse esitavad, vastu. 

2020. ja 2021. aasta talvede kordamine eeloleval talvel ei tööta. Tänaseks tavaliseks saanud vale- ja manipuleeritud statistikast, hukatuse ennustamisest, "laibaautode" piltidest, tühajde "suutlikuse piiril töötavate" haiglate narratiivist ja kõikidest ülejäänud uusgöbelsliku propaganda manipulatsioonidest, mis meile viimase 18 kuu jooksul on kaela valatud, koosnevast repertuaarist enam ei piisa. Seekord on vaja midagi enamat.

Globakapid seisavad silmitsi töölisklassi mässuga. Üle maailma on miljonid inimesed tänavatel meelt avaldamas, korraldavad streike, kõnnivad töökohalt minema, jäävad massiliselt "haigeks" ja avaldavad suurel hulgal muudel viisidel oma vastuseisu. Vaatamata korporatiivse meedia orwelliaanlikele ponnistustele kõik sellised ettevõtmised maha vaikida, või meid "paremäärmuslasteks" tembeldada, on uusnormaallased vägagi teadlikud, mis tegelikult toimub. Lõppeks on kokku kukkumas ka ametlik narratiiv. Tegelikke fakte ei saa eitada mitte keegi, kelles on eetikast ja moraalist midagigi järel. Isegi sellised globakappide propagandaväljaanded, nagu The Guardian, on sunnitud tunnistama tõtt.  

Paraku globakappidele pole tänaseks jäänud muud võimalust kui lasta käiku kogu olemasolev arsenal.

Paraku globakappidele pole tänaseks jäänud muud võimalust kui lasta käiku kogu olemasolev arsenal. Nad on sunnitud kehtestama despootliku korra, mis ähvardab hävitada isegi neid endid ja lootma, et me murdume, nõtkutame põlvi ja anume halastust. 

Ma ei tea, mis täpselt neil meeltes mõlgub, ja kindlasti ma ei soovi despootliku režiimi jõustamist. Ma olen tänaseks säherdusest hullumeelsusest väsinud. Nagu ma aru saan, on seda ka paljud teist. Kui sellest on abi, võiks olukorrale vaadata järgmiselt: meil ei ole vaja ise nendega lahingusse astuda. Kõik, mida me peame tegema, on mitte alla anda, pidada tulevasele piiramisele vastu ja olla aprilliks veel jalul.

Kui streigid, "ootamatud" haigestumised, ja "halvad ilmastikuolud" jätkuvad, ei pruugi globakappide vandenõu kokku kukkumisega isegi nii kaua aega minna. 

Tõlkis Karol Kallas

*Uus Normaalsus/uusnormaalsus – (new normal) rahvatervisetööstuse, globaalse virgunud jõugukapitalismi ja nomenklatuuri ametlikus narratiivis leviv uuskeelne kõnekujund-narratiiv, et Covid-19 on midagi jube erilist ja "pandeemiast" alates ning peale seda pole maailm enam endine. Rahvatervisetööstuse, jõugukapitalismi ja poliitikute koostöös sündinud apartheid on nende arust tulnud, et jääda ja see on "uus normaalsus". Seda kuulutavad näiteks Maailma Terviseorganisatsioon, Euroopa Liit ja erinevad uuringufirmad ning akadeemilised institutsioonid. Üldjuhul on Covid-19 "õudused" "uusnormaalsuse" propagandas segatud kokku kliimahüsteeriaga. Inimesed peavad olema haiged, külmas ja näljas – see on "uus normaalsus".