Ameerika ühe täpsema uuringuettevõtte Rasmussen Reports uuringuvaldkonna juhi Mark Mitchelli sõnul üritasid demokraadid sarnaselt 2020. aastale varastada ka tänavuseid presidendivalimisi.
Alex Jonesile antud intervjuus kinnitab Mitchell, et demokraatide poolt üritatud tänavune suuremahuline valimispettus "on sada protsenti tõsi". Kuna vabariiklased oskasid sellega arvestada ja nad palkasid tuhandeid juriste ning sadu tuhandeid hääletamise ja häälte lugemise vaatlejaid, siis valimiste varastamine demokraatidel, erinevalt 2020. aastast, läbi ei läinud.
Intervjuu alguses esitab Jones varjatud kaameraga filmitud videoklippi, mis näitab, kuidas viienda novembri kesköö paiku üritati California ja teiste osariikide numbrimärkidega kaubaautodest viia kaste ühte Pennsylvania osariigi suurlinna Philadelphia valimisjaoskonda, aga kullerid pöörasid ukse pealt tagasi. California asub USA edela- ja Pennsylvania kirdetipus.
Ühel hetkel muutus Trumpi edu nii suureks, et valimispettusega ei juletud Jonesi sõnul tõenäoliselt suuremas osas valimisjaoskondades enam jätkata.
Üks vabariiklaste loosungeid, mida läbi valimiste toetajatele korrati, oli "liiga palju, et võltsida" (too big to rig), ehk kõik peavad minema valima selleks, et valimisi poleks demokraatidel veelkord võimalik ära varastada.
2024. aasta presidendivalimiste häältesaagi kaared Wisconsini osariigis. Punane tähistab Trumpi ja sinine Kamala Harrist.
Rasmusseni ülemküsitleja lisas, et demokraate ei tohi kunagi uskuda ja valimistesse ning nende pettuste vastu tuleb välja kuulutada "absoluutne džihaad".
Korporatistliku meedia propagandatöötajad põhjendavad Kamala Harrise kaotust asjaoluga, et üle kümne miljoni, mõningatel andmetele kuni 20 miljonit, demokraatide valijat jäi tänavu koju.
Toimetas Karol Kallas