Abielureferendumi eelnõu esimesel lugemisel ilmnes kõnekalt, kuidas end suurte demokraatidena ja vabaduse kaitsjatena esitlevad võltsliberaalid on valmis viimase veretilgani võitlema, et nende endi sõnul ühes väheolulises küsimuses rahvale mitte otsustusõigust anda, tuues korduvalt esile, et põhiseaduse kohaselt kõrgeima riigivõimu kandjale ehk rahvale valiku andmine on talle endale hirmus kahjulik. Saates “Fookuses” arutlevad Markus Järvi ja Varro Vooglaid.

Varro Vooglaid ja Markus Järvi kommenteerivad saates “Fookuses” riigikogus eile toimunud abielu rahvahääletuse eelnõud, milles väljendus sotsialistide ja võltsliberaalide demokraatiavastane pale.

Eelnõu esimesel lugemisel ilmnes kõnekalt, kuidas end suurte demokraatidena ja vabaduse kaitsjatena esitlevad võltsliberaalid on valmis viimase veretilgani võitlema, et nende endi sõnul ühes väheolulises küsimuses rahvale mitte otsustusõigust anda, tuues korduvalt esile, et põhiseaduse kohaselt kõrgeima riigivõimu kandjale ehk rahvale valiku andmine on hirmus kahjulik.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!