Fookuses: Objektiiv Hartlebi ja Holmbergi nõudekirja ees ei paindu – me läheme pigem kohtusse

Varro Vooglaid ja Markus Järvi kommenteerivad Florian Hartlebi ja Teele Holmbergi advokaadi nõudekirja hüvitada asjaosalistele 110 000 eurot. Saate “Fookuses” autorid kinnitavad, et Objektiivis esitatud väiteid lapsekäruga rammimise osas tagasi ei võeta ning nende eest vabandada ei kavatseta. Seega ootab Objektiivi ees kohtulahing.  

7. märtsil jõudis Varro Vooglaiu ja Markus Järvi e-postkasti Florian Hartlebi ja Teele Holmbergi advokaadi kiri, milles ebaõigete väidete ja ebakohaste väärtushinnangute avaldamise eest nõutakse kahju hüvitamist summas 110 000 eurot. Lisaks sellele soovitakse Hartlebi ja Holmbergi õigusabikulude hüvitamist summas 750 eurot.

Nõudekirja saatmise põhjustas Objektiivis avaldatud artiklid ja videod, kus rääkisime Hartlebi provokatsioonist 9. detsembril Vabaduse väljakul toimunud ÜRO rändeleppe vastasel meeleavaldusel.

Provokatsioonis osales ka Eesti 200 kontoritöötaja Holmberg, kes filmis taamalt, kuidas Hartleb koos nende ühise lapsega meeleavalduse korravalvuritega rüseles.

Varro Vooglaid ja Markus Järvi seisavad oma algselt esitatud väidete taga ning kommenteerivad Hatrlebi ja Holmbergi advokaadi nõudekirjas sisalduvaid väiteid.

Vaadake lisa saatest!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees ja portaali Objektiiv tegevtoimetaja. Ta on katoliiklane, hariduselt jurist, abielus ning seitsme lapse isa.