Joe Biden võttis sihikule vanemad, kes ei soosi laste soovahetust

Barack Obama (ees) ja Joe Biden kaastunnet üles näitamas. Seekord käib jutt relvakontrollist. Foto: Scanpix

Barack Obama ajal USA asepresidendi ametit pidanud Joe Bideni organisatsioon on käivitanud kampaania kaitsmaks segaduses lapsi vanemate eest, kes ei toeta nende “üleminekut” vastassugupoole ridadesse.

Nagu väidab Joe Biden Foundation, on vanemate poolne hülgamine põhjuseks, miks LGBTQ-noorte seas tõsiste vaimuhaiguste tase niivõrd kõrge on.

“Hülgamine perekonna poolt on oluliseks teguriks negatiivsete tagajärgede tekitamisel,” teatab Bideni fond, tuues spetsiifiliselt esile ränga depressiooni ja enesetapumõtted.

Fond toonitab, et “hülgav käitumine ei piirdu lapsest lahti ütlemise või tema kodust välja viskamisega. See võib sisaldada ka noorte allutamist “pööramisteraapiale”, ligipääsu blokeerimist LGBTQ-sõpradele ja võrgustikele, või noore LGBTQ-identiteedi hoidmist “saladuses”.”

Bideni fond väidab, et vaimuhaigusi saab vältida noorte LGBTQ-identiteeti viivitamatult tunnustades.

Biden on “uhke” oma “kampaania käivitumise üle” ning “rakendab oma ressursid rõhutamaks hülgamise kahjulikkust pere poolt.”

Seetõttu ootab Biden lastelt kirju ja palub neil jagada endaga oma südamevalu.

USA asepresident Biden: “homoõigused” on olulisemad kui austus kultuuriliste traditsioonide vastu

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!