CNNi ajakirjanik kajastamas 2020. aastal Wisconsini osariigi Kenosha linnas aset leidnud rassirahutusi: "Natukene põleb, aga muidu rahulik" Pilt: internetimeem

Jordan Petersoni hinnangul on ÜRO "rassipõhise mitmekesisuse" programm üks rassismi erivormidest.

Kolmandal augustil avaldas Ühinenud Rahvaste Organisatsioon oma ametlikes sotsiaalmeediakanalites järgmise propagandasõnumi:

"Rassism, sallimatus ja diskrimineerimine hävitavad meie ühiskondade sotsiaalse lõime, mis tähendab meie kõigi jaoks tragöödiat.

Kuid igaüks, kõikjal saab midagi ette võtta ja laotada laiali kaastunnet, sallivust ja tunnustamist.

Ideesid, kuidas võidelda rassismiga, leiab siit."

Mitmekesisus on JÕUD, mitte nõrkus. #FIGHTracism Pilt: ÜRO

ÜRO on oma rassistliku projekti jaoks kehtestanud ka räsisildi #FightRacism

ÜRO sõnul aitab rassismiga võidelda näiteks kui kõik maailma riigid jõuaksid kiirkorras "jätkusuutliku arengu eesmärkideni" (SDG).

Jätkusuutliku arengu eesmärgid. SDGd võeti omaks kõigi ÜRO liikmesriikide poolt. Vaadake, kuidas diskrimineerimise vastu olemine aitab jõuda Agenda 2030 jätkusuutliku arenguni. Pilt: ÜRO 

Jordan Peterson jagas ÜRO rasside vahelist erimeelsust õhutavat postitust ja lisas sellele kommentaari:

"Rassipõhine
mitmekesisus
on ainult rassismi
uus vorm."

Ameerika Ühendriikides on SDG, tähestikurahva- ja rassiõiguste ning -õigluse kehtestamise esirinnas California osariik. Milliseid tagajärgi sellel on, saab lugeda siit.

Euroopa Liidus on SDGde ja "mitmekesisuse" juurutamises ilmselt esikohal Prantsusmaa. Riik seisab silmitsi kodusõjaga. Kui see pole juba alanud.

Viktor Suvorov kirjutas juba 2016. aastal: "Arengustsenaariume on ainult kaks. Kas aafriklased ja araablased võtavad vähehaaval võimu Euroopas enda kätte ja see lõpeb suure verevalamisega või tõusevad eurooplased ükskord üles oma maade kaitseks ning see lõpeb suure verevalamisega."

Toimetas Karol Kallas