Kaks "armastuse saadikut" 2012. aastal Toronto homoparaadil. Foto: Mark Blinch, Reuters/Scanpix

Kanada rahvusringhääling on andnud välja lapsevanematele suunatud juhised selle kohta, kuidas kasutada homoparaadidel laste silme all vohavat avalikku enesepaljastamist ja muud rõvetsemist lastega huvitavate arutelude algatamiseks, kirjutab Jonathan van Maren.

Kas mäletate veel aega, mil vanemate arvates polnud hea mõte näidata lastele alasti täiskasvanuid? Nojah, nii olid asjad ammusel ajal, kui inimesed olid veel suletud mõtlemisega ja homofoobsed. Nüüd võib aga kõikjal meie maal toimuvatel homoparaadidel näha avalikus kohas seksuaalaktide imiteerimist, avalikku enesepaljastamist ja mitmesuguseid muid veidraid fetišeid. Veelgi enam: Kanada maksumaksjate poolt rahastatud rahvusringhääling avaldas juhised lapsevanematele selle kohta, kuidas viia oma lapsi vabaõhu striptiisietendustele.

Rahvusringhäälingu juhiste kohaselt peaksid lapsevanemad olema avatud mõtlemisega ning suunama sellele ka lapsi, kes võivad homoparaadidel toimuvat alguses veidraks pidada:

"Tõenäoliselt näevad teie lapsed seal paljastatud rindu ja peeniseid. Seal on igasuguse vormi, suuruse ja paljastusastmega inimkehasid. Vanematele nagu Ian Duncan, kel on 3-aastane poeg Carson, on see osa asja võlust. "Me ei ole kehahäbenejad," ütleb ta. "See kõik panustab mu poja emotsionaalse intelligentsuse ja seksuaalsuse arengusse. Ja mitte kunagi ei ole liiga vara sellele mõelda." Käsitlegem paraadide kogemust suurepärase võimalusena algatada huvitavaid vestlusi. Selgitage lastele nähtut ja olge valmis küsimusteks."

https://www.youtube.com/watch?v=GVRJhmUpJB0

Jah, te lugesite õigesti. Meie rahvusringhääling leiab, et see, kui alla 5-aastased lapsed näevad nn transsoolisi drag queen'e oma genitaale lehvitamas, kujutab endast head "võimalust algatada lastega huvitavaid vestlusi". Mõned lapsevanemad võivad ehk muretseda oma 3-aastaste laste moraalse ja seksuaalse arengu pärast, aga nagu rahvusringhääling kinnitab, tuleb sellele üksnes kasuks, kui lapsed näevad needitud rihmades ja ahelates paljaid mehi teineteisega sodomiitlikke akte jäljendamas. Kuidagi on läinud asjad nii, et avalikkuses jämedalt ebasünnis käitumine, mis oleks veel mitte kuigi ammu üheselt hukka mõistetud pea kõigi inimeste poolt sõltumata nende poliitilistest eelistustest, on nüüdseks saanud lastele soovitatavaks:

"Julie ja Angela Burnett on kaks ema, kel on kaks alla 2-aastast poissi – peaaegu kahene Liam ja 4-kuune Ben – ning nad elavad linnast umbes tunnise autosõidu kaugusel. "Hoolimata sellest, et auto pakkimine kõigi lastele päevaks vajaminevaga on tülikas, osaleme me alati neil paraadidel, kuna see süstib meie lastesse ja kogu meie perekonda uhkusetunnet," ütlevad nad. "Ma tahan, et meie poiste arusaamine perekonna tähendusest muutuks avaramaks. Ma tahan, et nad mõistaksid ja saaksid ühiskondliku kinnituse, et meie perekond on täpselt sama eriline ja oluline kui kõik teised perekonnavormid, mida nad kohtavad. Homouhkuse-paraad annab neile selle arusaamise." Lõpuks pole oluline mitte see, kas teie perekond on osa homokogukonnast või mitte, vaid see, et kasvataksime üles lapsed, kes oleks meie mõistvad ja avatud mõtlemisega liitlased. Lõbusat paraadi!"

Lihtsalt kokkuvõtteks: Kanada rahvusringhääling, mida rahastavad maksumaksjad, soovitab vanematele viia oma lapsed üritustele, kus saab näha täiskasvanud meeste poolt paljastatud ja eksponeeritud genitaale. Millegipärast ei käsitleta seda laste väärkohtlemisena ega isegi millegi kohatuna. Vastupidi, homoparaadidel osalevatele enesepaljastajatele kaasaelamist soovitatakse kui head arutelu algatamise võimalust väikestele lastele, et neist kujuneksid seksuaalselt arenenud ja avatud mõtlemisega inimesed.

Ja taolisi juhiseid levitavad inimesed heidavad kristlastest vanematele ette kitsarinnalisust.

Artikkel avaldati algselt portaalis The Bridgehead. Allpool on paar kaadrit Toronto homoparaadilt (Jonathan von Maren, Facebook). Paljusid teisi pilte, millelt nähtub, kuivõrd sügava sündsusetuse tasemeni homoparaadidel laskutakse, ei kannata Objektiivis avaldada. Soovi korral leiab sellised pildid kerge vaevaga internetiavarustest.

Kanadas hakatakse karistama sooideoloogiaga mittenõustujaid

Fookuses: Kanadas tõmbab ideoloogiline diktatuur sooideoloogia juurutamisega haaret koomale