Hillary Clinton allakäigutrepil. Foto: Robyn Beck, AFP/Scanpix

USA presidendiks pürgiva Hillary Clintoni kampaaniat raputavad WikiLeaksist tulvavad paljastused tema ja abikaasa Billi korruptsiooni sügavuse kohta.

Selle asemel, et tunnistada oma süüd, korrutab Clinton, et häkkimiste taga on venelased, kes üritavad nurjata valimisi, kirjutab The Political Insider.

Niiviisi üritab Clinton juhtida tähelepanu eemale lekete sisult. Samal ajal puuduvad venelaste tegevuse kohta vähimadki tõendid.

Kolmanda ja viimase teledebati käigus Donald Trumpiga teatas Clinton, et Vene valitsuse häkkimist “meie valimiste mõjutamiseks on kinnitanud 17 meie luureagentuuri.”

Ta valetas.

Nagu toob välja Zero Hedge, on vaid kaks luureorganisatsiooni antud teemal üldse midagi väitnud. Ning ka nood on vaid vihjanud võimalusele, et Kreml võis põhimõtteliselt tegude taga olla, kuna demokraatide rahvuskomitee (DNC) pihta rihitud rünnakud “on kooskõlas Venemaalt juhitud jõupingutuste meetodite ja motiividega.”

Nüüd aga on “vilet puhuda” otsustanud endine kõrge NSA ametnik William Binney, kes kinnitab, et lekke taga oli ilmselt “rahulolematu USA luuretöötaja.”

Binney andmetel on Clintoni meilidele ligipääs nii riikliku julgeolekuagentuuri (NSA) kui föderaalse juurdlusbüroo (FBI) töötajatel.

Ja nagunii ei haihtu Hillary kuriteod võluväel lähtuvalt sellest, kes need paljastas, toonitab The Political Insider.

Vaadake ka Veritase kolmandat videot Hillary korrumpeerunud kampaania kohta. Juttu on “PR-partidest”, mille päritolust keegi teada ei tohi: