Kirjastus “Ammukaar” on avaldanud portaali Objektiiv kolumnisti Roland Tõnissoni artiklite kogumiku “Maarjamaa Kremli ja Pentagoni vahel”. Poolesajast artiklist aastatest 2007–2016 on kolmandik ilmunud erinevates perioodikaväljaannetes ja suurem osa meie portaalis Objektiiv.

Kirjamees ja vaimulik Roland Tõnisson leiab, et maailm meie ümber ei ole päris selline, nagu seda meile näidata üritatakse, ning me ei pea tingimata minema selles suunas, kuhu liberaalmarksistid Vana Maailma juhivad. Elu siiani alal hoidnud põhiväärtuste ründamine on kuritegu oma rahva vastu.

“Objektiivi” lugejatele on Tõnissoni välis- ja sisepoliitilisi küsimusi käsitlevad artiklid kindlasti tuntud, ei ole ka teadmata, et autor oponeerib jõududele, kelle eesmärgiks on kristlike traditsioonide, rahvusriikluse, Euroopa rahvaste traditsioonide ja vaba otsustamise likvideerimine.

Vaba inimese tunnuseks oma tahe ja arvamus. Filosoof Descartes on öelnud: “Mõtlen, järelikult olen olemas.”

Kogumik “Maarjamaa Kremli ja Pentagoni vahel” on hea lugemisvara ning ka kasulik kingitus. Eriti neile, kel ei ole võimalik lugeda portaali “Objektiivi” kirjutisi neti vahendusel. Raamat on kättesaadaval “Rahva Raamatu” ja “Apollo” kauplustes.