Käesoleva kevadkampaania eesmärgiks on koguda Objektiivi järgmise poole aasta tegevuskuludeks vähemalt 60 000 eurot. Me oleme seadnud aga ka maksimumeesmärgi, milleks on 90 000 eurot. Teie abil suudame selle eemärgi saavutada ja seda isegi ületada. Aidake meil Objektiivi edasi teha, kutsub üles Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi.

Austatud Objektiivi lugeja, kaasamõtleja ja toetaja!

Kevadkampaania on Objektiivi aasta kõige olulisem annetuskampaania, millega me rahastame portaali tegevust järgmisel hooajal, kuid mitte ainult – selle kaudu saame ka reaalset tagasisidet selle kohta, kuidas on meie portaali tegevus õnnestunud ja mil määral see meie lugejatele ja toetajatele on korda läinud. 

Kui vaatan tagasi mööduvale hooajale, siis paistab esimesena meie tegevusest välja süstemaatiline võitlus kodanikuvabaduste eest, olukorras, kus valitsus tõrjus oma apartheidipoliitikaga ühiskondlikust elust välja peaaegu 40 protsenti Eesti inimestest.  

Siin tõestas Objektiiv end tõelise alternatiivina peavoolumeediale, mis toetas rahvast lõhestavat valitsuse poliitikat. 

Seesama meedia sai alles hiljuti valitsuselt enam kui miljoni euro eest toetusi ja edaspidiseks miljonite eest maksusoodustusi ning täna näeme, kuidas peavooluväljaannete pealkirjad kuldavad üle peaministrit, kes tegelikult pole valmis tõsise energiakriisi ja hinnatõusu käes vaevleva Eesti rahva heaolu nimel mitte midagi ette võtma.

Erinevalt peavooluportaalidest ja pole Objektiiv aga palunud ega ka saanud valitsuselt mitte ühtegi senti, sest meie hindame sõltumatust ja vabadust. Ainus, kellest me sõltuda soovime, olete Teie, hea lugeja ja toetaja.

Valitsuse rahalist toetust nautiv peavoolumeedia on sel hooajal Objektiivi järjekordselt süüdistanud "venemeelsuses" ja "putinismis", hoolimata sellest, et vaid päev peale Venemaa rünnakut Ukrainasse mõistsin selle peatoimetaja pöördumisega ühemõtteliselt hukka.

Ma olen kindel, et Teie, hea toetaja, pole lasknud ennast valelikel süüdistustel mõjutada ning peate meie portaali tegevust oluliseks. Seega palun, et toetaksite Objektiivi tegevust kevadkampaania raames sellisel viisil ja sellise summaga, nagu on Teile jõukohane!

Vaba mõtte mahasurumine on end millegi pärast "liberaalideks" kutsuvate revolutsiooniliste jõudude plaanides rohkem kui kunagi varem, ent meie oleme seisnud sellele vastu ja teie abiga seisame ka edaspidi.

Käesoleva kevadkampaania eesmärgiks on koguda järgmise poole aasta tegevuskuludeks vähemalt 60 000 eurot. Me oleme seadnud aga ka maksimumeesmärgi, milleks on 90 000 eurot.  

Usun siiralt, et Teie abil suudame selle eemärgi saavutada ja seda isegi ületada. Aidake meil Objektiivi edasi teha!

Minu siiras tänu Teile!

Markus Järvi

Objektiivi peatoimetaja