Kas sinul on juba koht, kuhu varjuda?


Objektiivi raadiosaates arutame rahvuskonservatiivi ja ettevõtja Tarmo Kasega, kuidas valmistuda võimalikuks hädaolukorraks.

Tarmo Kask soovitab valmistuda tõsisemaks kriisiks ja mõelda sellele, mida teha siis, kui harjumuspärane elukorraldus kokku variseb.

“Esiteks soetage omale üks vana hea talukoht, kus on kasvõi üksainus vana hütt, mida eluks korrastama saab hakata. Täiesti võimalik on see leida ka mõne tuhande euro eest, jätkem see “naabrist parem” soov ja investeerigem järgmine kord, kui laenu võtame, uhke neljarattalise asemel hoopis oma maasse, kuhu rajada oma põliskodu või kasvõi suvila,” andis Tarmo Kask nõu hiljuti Objektiivis avaldatud artiklis.

Sellel hooajal on raadiosaade “Objektiiv” Pereraadio eetris üle nädala reedeti kell 19 ja kordusena laupäeval kell 14. Vestlust juhib Markus Järvi.

Head kuulamist ja kaasamõtlemist!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA