Ricky Martin oma "abikaasa" Jwan Yosefiga Los Angelises Gianni Versacest rääkiva filmi “The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story" esilinastusel. Foto: Chris Pizzello, AP/Scanpix

Tuntud laulja ja näitleja Ricky Martini sõnul tuleks homoseksuaalsete suhete puhul pidada normaalseks, et suhte osapooled võivad seksuaalselt läbi käia nii paljude partneritega, kui nad soovivad.

Puerto Ricost pärit Martin rääkis portaalile Vulture antud pikas ja avameelses intervjuus oma rollist uues filmis, kus ta kehastab 1997. aastal mõrvatud kuulsa moedisaineri Gianni Versace homoseksuaalist partnerit Antonio D’Amicot.

Kui Martinilt küsiti, mida ta arvab Versace’i ja D’Amico “avatud” suhtest, vastas ta: “Minu sooviks on, et niisugused suhted saaksid ühiskonnas normaalseks.”

Pärast Versace mõrvamist rääkis D’Amico erinevatele väljaannetele uhkusega, et tema suhe Versacega oli väga “avatud” ning et nad töid sellesse homoseksuaalidest meesprostituutide näol sageli n-ö värsket verd.

Sellise suhtevormi kohta, kus Versace oli domineeriv, D’Amico aga teeniv osapool, oli Martinil öelda vaid kiidusõnu.

“Minu sooviks on normaliseerida […] avatud suhted,” ütles ta intervjuus ja lisas: “Selles ei ole absoluutselt mitte midagi väärat. Tegu on lihtsalt kahe väga enesekindla mehega, kes on teineteisesse täielikult armunud ja kes usaldavad teineteist maksimaalselt.”

Homoseksuaalide seas laialt levinud promiskuiteetne suhtevorm olevat Martini sõnul positiivne ja armastav asi. “See on hea maailmale,” ütles ta. “See on hea ka mulle kui lastega homoseksuaalsele mehele.”

2008. aastal maksis Martin ühele naisele, et ta kannaks ja sünnitaks talle kunstlikult viljastatud kaksikutest pojad Matteo ja Valentino.

Enne 2010. aastal maailmale oma homoseksusaalsuse kuulutamist elas Martin 14 aastat koos Mehhiko telestaari ja modelli Rebecca de Albaga.

Pärast n-ö kapist välja tulemist on Martinil olnud erinevaid meespartnereid, ent käesoleva aasta alguses andis ta teada, et on “abiellunud” Süüria päritoluga Rootsi kunstniku Jwan Yosefiga.

Intervjuus rääkis Martin põgusalt ka ajast, mil ta elas koos de Albaga, kellele ta kaalus isegi abieluettepaneku tegemist, et rajada ühiselt perekond. “See naine oli imeline, ent ta oli võimukas ja ta tundis mind. Ta teadis, et ma olin homoseksuaal, aga me olime ikkagi koos.”

Martin, kelle kodanikunimi on Enrique Martín Morales (46), kasvas üles katoliiklasena, ent nüüd on ta enese sõnul “avatud” teistele religioonidele, kuna ühe usu järgimine olevat liialt “piirav”. Tema popartisti soolokarjäär sai tuule tiibadesse 1999. aastal, mil tuli välja läbi aegade üheks suuremaks hitiks kujunenud lugu “Livin’ la Vida Loca” (“Elades pöörast elu”).

Allikas: LifeSiteNews.com