Itaalias. Foto: Scanpix

Professor Alexandre Del Valle ütles Prantsuse uudisteorganisatsioonile Damoclès antud intervjuus, et vasakradikaalid tahavad hävitada nii rahvusriigid kui läänemaailma.

Del Valle'i hinnangul on mõlema eesmärgini jõudmiseks olemas selge ideoloogiline plaan, mida toetab George Soros.

Ideaalis saavutaksid nad tema sõnutsi olukorra, kus "Euroopa poleks mitte üksnes multikultuuriline, vaid hävitataks ka selle kristlik karakter."

Del Valle kirjeldas "tervet valitsusväliste organisatsioonide kogumit ehk parve, mida eriliselt kui mitte ainsana finantseerib George Soros, ning mida samuti toetavad sellised organisatsioonid nagu Piirideta Arstid, Päästke Lapsed ja paljud teised, mida sageli rahastavad Ameerika miljardärid.

Enamik neist organisatsioonidest on Saksamaalt, Hollandist, [sekka] mõned Prantsuse omad, ja nad võtavad Itaaliat kui omamoodi laboratooriumi oma projekti jaoks."

Projekt ise puudutab Euroopa "üleujutamist migrantidega vasakpoolse ideoloogia kontekstis, mille kohaselt on vaja elanikkonnad välja vahetada, mille kohaselt Euroopa on kuri ja lääs on kuri, ning kristlik tsivilisatsioon on kohutav."

Ta täpsustas, et plaan on muuta immigratsioonisurve sisuliselt kontrollimatuks, luues selle soodustamiseks üha rohkem hästirahastatud organisatsioone.

"On olemas reaalne ideoloogiline plaan … hävitada ja destabiliseerida lääs ja rahvusriik.

Ja "rahvusriiki kujutavad kõik need valitsusvälised organisatsioonid … kui absoluutset kurjust – mille vastu on tarvis võidelda.

Seaduslikkust esitletakse kui ebaseaduslikku nähtust, millest kumab läbi kodanikuallumatuse retoorika. Nad mõistavad, et seaduslikkusest ja õigusjärgsusest tulenevad ka piirid.

Nad saavad aru, et immigrandil ei ole kõiki õigusi, kuid nad ütlevad, et seaduslikkus –, mis on rahvusriigi alus – tuleb kaotada, tühistada.

Siit tuleneb taotlus piirid avada ja vallandada piiramatu sisseränne eriti nende Euroopa riikide suunas, mida üle ujutada tahetakse.

Nende peamiselt moslemitest masside rännet Katari või Saudi Araabia suunas nad ette ei näe, sest plaan on hävitada kristlik euroopalik tsivilisatsioon.

Plaan on õõnestada rahvusriikide aluseid, pöörata nad iseenda vastu ning hävitada nende identiteet."

https://www.youtube.com/watch?v=_-En_tb6D4I&t=316s