Kaja Kallas Kadrioru lossi ees, 14. jaanuaril 2021. Foto: Scanpix

Maailma Tervishoiuorganisatsioon ei ole enam demokraatlik organisatsioon. Erinevad riigid moodustavad „firma" vundamendi, mis on loomulikult firmaga sama meelt. Riigid on nüüd Maailma Tervishoiuorganisatsiooni tütarettevõteteks. Maailma Tervishoiuorganisatsioon ei paku enam tervist, vaid on muteerunud võimuvahendiks, üheks tööriistaks inimkonna allutamisel tsentraliseeritud juhtimisele, kirjutab Roland Tõnisson.

Oleme viimastel aegadel näinud imelisi asju – pean silmas suuri meeleavaldusi erinevates riikides ja need on tõeliselt globaalsed sündmused. Palun seda mitte segi ajada mõistega „globalism" selle väärastunud vormis, millega väljendatakse riikide ja rahvaste ülest „uut poliitikat."

Oleme näinud, et Cambridge'i ülikooli seletav sõnaraamat ütleb täpselt, et globalism on „arusaam, et sündmus ühes riigis ei või olla eristatud sündmustest teistes maades. Majandus- ja välispoliitika peab olema planeeritud rahvusvahelisel tasandil." Rahvusvahelisel tasandil on tõesti toimumas suured sündmused – „rohujuuretasand" on väsinud sellest, et tema peal pidevalt trambitakse, teda pügatakse ja vajadusel (või kellegi tuju korral) heidetakse niidetud rohu sarnaselt ahju, nagu Piiblis öeldakse.

Imeline on näha, kuidas Eestis ja Soomes ning mujalgi on poliitikutekoorid hakanud praktiliselt ühel häälel laulma uudisteost „Koroonapassi me ei taha, piirangud on väga pahad." Nad küll laulavad seda mokaotsast ja ringi piieldes, sest mine tea – äkki annab Suur Dirigent hoopis teised noodid ette ja tuleb hakata uut lugu esitama. Mis sellise „meelemuutuse" ja „hea onu/tädi" mängimise tegelik tagamaa on, seda saame peagi teada.

Imeline on näha, kuidas eilsed laste vaktsineerimise entusiastid – „Me teeme selle ära niikuinii, isegi kui vanemad on vastu" – riputavad üles eneseõigustusi – „Ma ei ole kunagi öelnud, et laste vaktsineerimine on sunduslik." Kas tõesti on hakanud rahvale ja rahvastele kohale jõudma, et ei pea elama ja olema nagu lambakari, keda pügatakse-veristatakse kellegi suva järgi? Kas tõesti on pügajatele-veristajatele kohale jõudnud, et rahvas ja rahvad omavad eneseväärikust, mida ei saa niisama porri sõtkuda?

Isiklikult kahtlen selles, et valitsused oleksid hakanud mingil põhjusel mõtlema kodanike elude peale. Võimalik, et on katsetatud piire ja Kanada-USA protestid on lõpetanud globalistlike inimkatsete ühe vaheetapi. Kahtlen, sest valitsused ei ole oma otsustes vabad. Nii, nagu on Toompeal Riigikogu tegevust üritatud piirata, on valitsus ise kastreeritud oma leivaisade poolt. Kindlasti on nii mõnegi inimese jaoks need read „üle võlli" ja keegi arvab, et siinkirjutaja fantaasiamaailm on liiga kirev, ent võtame kuulda ka teist arvamust. Räägin ja kirjutan valitsustest põhjusel, et on põhjust toetuda kellelegi, kes teab, mismoodi käivad „asjad" tänases maailmas.

Meedik, teadlane ja õppejõud, Norrast pärit Astrid Stuckelberger on avaldanud 180 artiklit ja 12 raamatut. Aastatel 2009-2013 oli ta Maailma Terviseorganisatsiooni töörühmas, spetsialiseerununa pandeemiatele. Detsembrikuises intervjuus Norra ajalehele ütles ta, et maailma eliit organiseeris pandeemia „uue maailmakorra" käivitamiseks ja elanikkonna valitsemiseks. Ta on mures, sest Maailma terviseorganisatsiooni (WHO ehk World Health Organisation) on vallutanud vaenulikud jõud. Sellised, nagu Bill Gates, kes jätkavad "valede pandeemiaga" inimkonna orjastamist. WHO endine töötaja Astrid Stuckelberger ei pea end paljastajaks, äratajaks, ega reeturiks: „Tahan vaid välja selgitada teaduse abil need valed, korruptsiooni, propaganda … Ja vaktsiinisüstide tekitatud kahju, sest ma olen rahvatervise spetsialist ja teadlane."

Intervjuus ütles Stuckelberger olevat enim mures selle üle, et vaktsiinisüstid on tegelikult biotehnoloogiline, sünteetiline katsematerjal. Kuna süst sisaldab geneetiliselt muteerutud organisme, oleks pidanud inimesi teavitama vaktsiini koostisosadest: „Vaktsiinisüsti ohtlikuim külg on see, et algatatakse infektsioon. Ma ei usu, et probleemiks oleks süstitav proteiin, vaid see, et süsti komponentide seas on grafeen. See on tappev aine ja meil on selle kohta nüüd statistika. Me teame."

Stuckelberger rõhutas sedagi, et WHO ei ole enam see organisatsioon, mis ta oli varem. Aastal 2016 toimusid muutused: „See oli midagi erilist, kui GAVI (Bill Gatesi juhitud Global Alliance for Vaccin Immunization) tuli WHO-sse aastal 2006 oma rahadega. GAVI sai üha enam võimu ja täieliku puutumatuse – täielikuma kui diplomaadid ÜRO-s. GAVI võib teha mida tahab, politsei ei või teha (talle) midagi. WHO-le tehti aastal 2014 audit ja seejärel sai temast midagi enamat kui tavaline ettevõte. Tema tütarettevõteteks on nüüd riigid."

„Kui töötasin WHO-s rahvusvaheliste suhete alal aastal 2013, panin tähele, et GAVI tuli esile üha sagedamini. GAVI esitas ülemaailmse vaktsineerimisplaani aastateks 2012 -2020 ehk kaheksa aastat juhtis GAVI kogu mängu. Bill Gates kandis hoolt vaktsiinisüstide eest. Ta võttis vastutuse." 

WHO-l on äärmiselt suur mõjuvõim riikide üle, selgitab Stuckelberger. „Varem olid riigid vabad, ent nüüd, kui ma teen intervjuusid maailmas, näen ma, et iga riik on osa ettevõttest nimega WHO. Maailma Tervishoiuorganisatsioon ei ole enam demokraatlik organisatsioon. Erinevad riigid moodustavad „firma" vundamendi, mis on loomulikult firmaga sama meelt. Firma tahab raha, äritegevust ja valitseda inimesi. See on nagu orjus. Meie makstud maksud lähevad valitsustele, kes on „firma" alluvad. Selliste riikide üleste firmade nagu GAVI alluvad."

„GAVI, Maailmapank ja WHO tegid lepingu, mille nimetuseks on IFFM: International Facility Finance for Immunization. Meie maa, meie rahvas maksavad WHO-le, Maailmapangale ja GAVI-le vaktsineerimisprogrammi teostamise eest. See tähendab kogu elanikkonna vaktsineerimist. Kui vaadata GAVI programmi, on näha, et see oli eesmärk aastateks 2012 – 2020. Ent see ei toiminud ja nii oli neil vaja leiutada pandeemia."

Stuckelbergeri sõnul oli pandeemia kindlasti planeeritud: „See on näha kõigist dokumentidest. Igaüks võib neid analüüsida, need on avalikult üleval otse meie silme ees." Ta viitas Stanfordi ülikooli professori John Ioannidisi uurimusele, mis osundab, et aastal 2020 ei olnud suremus kõrgem kui eelnevatel aastatel. „See on vale, mitte mingi pandeemia. WHO on nõus, et suremus ei ole kõrgem, ent ei ole kuulutanud pandeemiat seljatatuks." Stuckelberger ütles, et ta ei pea end reeturiks, vaid rahvatervise, meditsiini ja teaduse asjatundjaks. Gatesi kannupoisid on aga talle kuulutanud sõja.

„Genfi ja Lausanne ülikoolid on katkestanud kõik minu kursused. Nad ründavad mind kohtuistungitel. Nad tahavad võtta ära minu arstliku tegevusloa, öelda, et ma ei ole pädev, et valetan. See puudutab kõiki uurijaid, kes väidavad sama mis mina. Meid, selliseid arste, on nüüd palju, kes hoitavad surmade eest pärast vaktsineerimist, kuigi professionaalidel on sellest ohtlik rääkida."

Stuckelberger kui endine WHO töötaja naeris kurvalt, rääkides meedia rollist valede levitamisel: „Meedia maksavad kinni rahvusvahelised „firmad." Nimetan neid rahvusvahelisteks mereröövliteks. Ja meedia valitseb valitsusi. Meedia peab iseseisvuma ja aitama elanikkonnal saada õiglast teavet."

Ta usub, et vaktsineerimine tuleb koheselt lõpetada, arvestades süstiannuste koostist. See, mida näed mikroskoobiga, on piisav tõestus. Kui juba kümme spetsialisti maailma eri paigus näevad sama asja mikroskoobis, siis sellest piisab: „Nad näevad vaktsiinides grafeeni, parasiite, metalle … Seepärast peaksime vaktsineerimised lõpetama kohe. Need, kes jätkavad, tuleb anda kohtusse." Stuckelbergeri sõnul moodustavad raportites mainitud suremusnäitajad ja vaktsineerimise kõrvalmõjud vaid 1-10 protsenti tegelikkusest. Oktoobri lõpus (2021) osundas EudraVigilance (European Union Drug Regulating Authorities Pharmacovigilance) 29 000-le surnule, ent arvestuste kohaselt võib neid surmasid olla kuni 290 000.

Sellest teadlikuks saada ei ole lihtne, sest surnute lahkamisi läbi ei viida. Teaduses ja süsteemides on palju valet ja pettuseid. PCR- test on üks näide sellest. Arstidele makstakse selle eest, et nad väidaksid surmade põhjusteks COVID-i ja seda mittetoimivate PCR testide põhjal. Väga sageli tehakse seda ilma lahkamiseta. Nad ütlevad, et surma on põhjustanud COVID ka siis, kui see ei vasta tegelikkusele."

„On õudne, et kliinilisi uurimusi ei tehta ja infot saadakse vaid haiglatest, On ainulaadne pandeemiate ajaloos, et teave ei ole saadaval. Ühendriikides on teavitatud 17 000 surmajuhtumist, mille on põhjustanud vaktsiinisüstid. Nende hulgas laste ja imikute surmad. Süstimise jätkamine ei ole eetiline. Ühendriikides on praegu surnute hulk kolm korda suurem kui kõikide vaktsineerimiste tagajärjel 35 aasta jooksul kokku. Need on ametlikud andmed ilma kliiniliste uuringuteta või valideerimiseta. Uuringud ei ole veel valmis, ent vaktsineerimine jätkub, See on õudne ja tõeliselt kuritegelik."

Stuckelberger kinnitas, et pandeemia näol on meil tegemist PCRi, propaganda ja hirmupropaganda pandeemiaga: „Seal on ülisuur korruptsioon ja huvide konfliktid. Teadus ja meedia on samuti korrumpeerunud. Kogu süsteem on korrumpeerunud. Oma ala asjatundjaid ostetakse otsekui omandiks vaktsiinifirmade poolt, kes on planeerinud seda 20 aastat. Tööstus valitseb teavitusvahendeid ja arste … Ülikoolides õpetatakse ja reklaamitakse valet: „Meie tunneme teadust." See on ainulaadne. Šveitsi ülikoolid müüvad Pfizerit ja Mordernat. Inimesi on petetud. Nad ei ole läbi näinud, et see oli propaganda. Poliitika ja määratlused on muutunud."

On selge, et globalistliku „keskkontoriga" ei saa pidada läbirääkimisi, sest nende agendas ei ole kompromissile kohta nähtud. Neid võib heidutada vaid vastuhakk. Globaalne, rahvaste ja rahvuste vastuhakk.

„Sest teie olete valega võõpajad, ebaarstid olete teie kõik!"  (Iiobi 13:4)

Artikli koostamisel on kasutatud blogi The Pukki materjale.