Silt: reitingud


REITINGUD ⟩ E-200 tantsis end "johhaidii" alla valimiskünnise

Hoolimata energilistest tantsuliigutustest ja erakonna esimehe Margus Tsahkna lubadusest minna "johhaidii" Euroopasse, on Eesti 200 toetus langenud valimiskünnise pahemale poolele, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud uuringust.

REITINGUD ⟩ EKRE kasvatas toetust

Isamaa toetus on viimastel nädalatel vähehaaval langenud, EKRE oma aga tõusnud, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud uuringust.

REITINGUD ⟩ Reform langes nädala lõikes neljandaks

Viimase nädala küsitlustulemuste järgi on reform langenud neljandaks ning neid on edestanud isegi sotsialistid, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud uuringust.

REITINGUD ⟩ Reform kukkus klaaspõrandast läbi

Kui valimised toimuksid praegu, oleks tänane koalitsioon riigikogus esindatud tõenäoliselt vaid 35 kohaga, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud küsitlusest.

REITINGUD ⟩ Reformierakonna toetus langes rekordmadalale

MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös läbi viidavate küsitluste kohaselt toetab viimastel andmetel Eesti Konservatiivset Rahvaerakonda (EKRE) 23,3%,  Reformierakonda 20,6% ja Isamaad 19,3% valimisõiguslikest kodanikest.

REITINGUD ⟩ EKRE juhib, reform langeb

Reformierakonna toetus erakondade soosingu edetabelis langeb ning EKRE on tõusnud teist nädalat järjest juhtpositsioonile, jätkub ka Isamaa tõus, selgub MTÜ Ühiskonnauuringute Instituudi ja uuringufirma Norstat Eesti AS koostöös tehtud küsitlusest.

Leht 1 / 6