Thomas Massie. Foto: Scanpix

Ameerika Ühendriikide vabariiklasest kongressi saadik, Kentucky osariiki esindav Thomas Massie postitas 8. oktoobril sotsiaalmeediasse seisukoha, mille kohaselt on Covid-19 "pandeemia" taga USA valitsus, mis varjab tõde viiruse asjaolude kohta tänaseni.

Massie on endine teeparteilane ja kongressi saadik alates 2012. aastast. Ta on hariduselt insener ja asutas ettevõtte SensAble Technologies Inc, mille arendatud riist- ja tarkvara kasutatakse täna autode, ehete, jalatsite ja erinevate proteeside ning implantaatide valmistamiseks. Lisaks on ta töötanud kohtunikuna. Ta on kongressis üks vähestest saadikutest, kes teab oma kogemusest, mis asi on teadus- ja arendustegevus.  

Ameerika Ühendriikide kongressi vabariiklaste seas on ta üks mõjukamaid.

Sotsiaalmeedia postitus kõlab:

"Viiruse lõi [Ameerika Ühendriikide] valitsus.

Vaktsiini arendustöö maksis kinni valitsus.

[Vaktsiini] tootjatele maksab selle tootmise eest valitsus.

Süstisunni kehtestas valitsus.

Valitsus levitas valesid.

Valitsus tsenseeris tõde.

Mina hääletan väiksema valitsuse [väiksema riigi] poolt."

Tänaseks on kinnitust leidnud tõik, et Ameerika Ühendriigid rahastasid Hiina Rahvavabariigi Wuhani Viroloogiainstituudis nahkhiirte SARS viiruste võimendamist. Samuti tõik, et mõned maailma rikkamad inimesed ja suurimad "head tegevad vabaühendused" ostsid sisuliselt ära Maailma Terviseorganisatsiooni, Ameerika Ühendriikide ning Euroopa Liidu institutsioonide ja liikmesriikide tippametnikud ning -poliitikud. See on põhjus, miks kõik Covidi meetmed üle maailma – mõne üksiku erandiga – tänaseni nii ühtemoodi välja näevad.

Massie kirjutas 2020. aasta märtsi lõpus, ametliku Covidi "pandeemia" esimesel kuul, järgmise postituse:

Majanduse ergutamise seadustepakk, mis just kongressis vastu võeti, on inimajaloo suurim varade ülekandmine tavalistelt inimestelt superrikastele (Wall Street'i pankuritele). 

Seda tehakse viiruse pärast ja 1200$ tšekid kujutavad endast juustu hiirelõksus.

See saab peatselt selgeks.

Toimetas Karol Kallas