Foto: Piqsels

Seitse kuud väldanud ajakirjanike kollektiivi uurimistööst selgub, et Covidist tehti pisikese rikkurite jõugu tahtluse peale "pandeemia" ja jääb mulje, et sellega kaasnenud häda ning viletsuse näol võib olla tegu ühe suurima inimsuse vastase kuriteoga peale Teist Maailmasõda, kirjutab Karol Kallas.

Võib tihti rõõmu tunda arsti teenetest,
hea doktor võib tõesti kasu tuua;
kuid "eksperdiga" ei maksa sõprust luua,
sest WHO ja abivalmis miljardär on hullem vaenlasest.

Ivan Krõlovi "Erak ja karu" valmi parafraas

Politico ja Welti seitsme kuu pikkusest uurimistegevusest selgub, et Bill Gates ja tema äripartnerid otsustasid terve maailma eest, et Covid-19 on pandeemia, selle käest päästmiseks tuleb ära vaktsineerida suurem osa maailma inimestest ja lääneriikide valitsused peavad selleks andma neile kümneid miljardeid dollareid. 

Jälitustegevuse ja kogunevate teadusuuringute tulemused jätavad õhku tõsised küsimused: kas kogu seda rahvusvahelise tervisehädaolukorra/pandeemia jama oli üldse vaja? Kas tegu pole pigem totalitaarse maailmavõimu katseprogrammi – Suur Lähtestamine jne – ja ühe suurima avalikkuse lollitamise ning -röövimisega uuema ajaloo jooksul? 

Tänaste üha enam kinnitust leidvate teadmiste peale tuleb tõdeda, et Covidi "pandeemia" ja seda saatva režiimi sund oli pea tuumasõja mõõtu "karuteene" ilma milleta oleks maailm saanud hakkama kordades paremini.

Politico kirjutab:

Uurimistöö käigus tegid ajakirjanikud ligi viiskümmend intervjuud USA ja Euroopa ametnikega ning rahvusvahelisel areenil tegutsevate terviseekspertidega. Intervjuude käigus taasloodi samm-sammult teekond, kuidas Covidi vastane tegevus anti valitsustelt üle eraõiguslikus raamistikus tegutsevatele valitsusvälistele ekspertidele. Samuti selgitati välja märkimisväärsed rahalised ja poliitilised seosed, mis võimaldasid Bill ja Melinda Gatesi Sihtasutusel, Gavil, Wellcome Trustil ja CEPI-l saavutada tohutu mõju Ameerika Ühendriikide, Euroopa Komisjoni ning Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) kõige kõrgemates võimuešelonides.

Endise kõrge Ameerika Ühendriikide terviseametniku sõnul on "neil vabaühendustel rahvusvahelistes organisatsioonides väga suur meelevald, mis on kohati isegi riikidest suurem. Kui kõne all on miljardid dollarid, siis sellega on seotud palju lootuseid ja võimu."

Viidatud kahe "viisaka" väljaande ajakirjanikud jäävad suuremas osas ametliku Covidi-narratiivi kütkesse, kuid juba pisukesegi funktsionaalse lugemisoskusega inimeste jaoks peaks uurimuses kajastuvate Covidit puudutavate teemade õudus ja ebaõiglus "ridade vahelt" vastu karjuma. Eriti asjaolu, kuidas lääneriikide äri- ja poliitiline nomenklatuur koos rahvatervisetööstusega andus nii sõnas kui teos kõigele, mida viidatud neli vabaühendust ette kirjutasid. Selle juures unustati põhiseadus(ed), meditsiinieetika, arstide autonoomsus, senised ravipraktikad ja demokraatia aluspõhimõtted. 

Viidatud rikkurite jõuk tegi "pandeemia" ettekäändel suurest osast läänemaailmast hullumeelse, uue "tervisenägemuse" katselabori, millega keerati tervete riikide majandused ja sadade miljonite inimeste elud pea peale.

Viidatud rikkurite jõuk tegi "pandeemia" ettekäändel suurest osast läänemaailmast hullumeelse, mingi uue "tervisenägemuse" katselabori, millega keerati tervete riikide majandused ja sadade miljonite inimeste elud pea peale.

Kui alguses võis teadmatuse tõttu – WHO ja Hiina Rahvavabariik varjasid Covidi olemust ning päritolu – tõesti "uut koroonaviirust" peljata, siis hiljemalt 2020. aasta sügiseks oli kõigile täie mõistuse juures olevatele inimestele selge, et vähem kui 0,01 protsendilise suremusega (IFR) viirushaigus pole ilmselt suurem asi pandeemia ja kui üle 75-aastane inimene koos Covid-19ga hinge heidab, siis pole enamusel juhtudel tõenäoliselt tegemist Covid-19 surmaga. 

Vaadates "vabasid" riike ja osariike (n Rootsi ja Florida) – kus piiranguid oli minimaalselt ja ühiskonda kinni ei pandud –, siis vabad riigid tegid kõik õigesti ja türannia teed läinud piirkonnad kõik valesti (n Florida vs Michigan ja Rootsi vs Austraalia). 

Allakirjutanu jaoks on uurimustöö kõige "põrutavamaks" teabekilluks, et Gatesite Sihtasutus ja selle kolm partnerorganisatsiooni otsustasid isekeskis juba 2020. aasta jaanuaris ära, et Covid-19st saab "pandeemia", millest saab "jagu" ainult 70 protsendi maailma inimeste uute vaktsiinidega ära vaktsineerimisega. See toimus ajal kui tegemist oli veel Hiina RV Wuhani regiooni tabanud "viirusliku kopsupõletiku" või Maailma Terviseorganisatsiooni (WHO) "uudse koroonaviiruse" puhanguga, mis kujutas endast "rahvusvahelise ulatusega rahvatervisealast hädaolukorda". Hiina RV teadlased järjestasid uue haiguse geenid sama aasta jaanuari keskpaigaks ja nime "Covid-19", mis on akronüüm sõnadest "2019 coronavirus disease" (2019. aasta koroonaviiruse haigus) sai "Wuhani koroonaviirus" alles 11. veebruaril.

Gatesite Sihtasutus ja selle kolm partnerorganisatsiooni otsustasid isekeskis juba 2020. aasta jaanuaris ära, et Covid-19st saab "pandeemia", millest saab "jagu" ainult 70 protsendi maailma inimeste uute vaktsiinidega ära vaktsineerimisega.  

Siinkohal võib mainida, et WHO peab "rahvusvaheliseks rahvatervise-hädaolukorraks" näiteks ahvirõugeid, mis inimestele, kes ei ole meestega sugulist vahekorda harrastavad mehed või kes selliste inimestega ühes voodis ei maga, kujutab minimaalset ohtu.  

Ajakirjanike uurimistöös vahendatakse ühe Ameerika Ühendriikide kõrge terviseametniku sõnu, kes kirjeldas viidatud nelja organisatsiooni juhte kui "vandeseltslaste jõuku" (cabal).

Politico kirjutab: 

​Kui riigid alles arutasid, kas "hädaolukorrast" saab pandeemia ja kui tõsise ohuga on tegemist, valisid need rahvusvahelised "heategijad" juba välja vaktsiinitootjad ja investeerisid testide, raviprotseduuride ning vaktsiinide arendustegevusse. 

Korrates: CEPI ja Gatesite Sihtasutuse cabal "teadis" juba 2020. aasta jaanuaris, et Wuhani "viiruslik kopsupõletik" on "pandeemia", mille jaoks läheb vaja uusi vaktsiine ja tuleb kehtestada piirangute ning sulgemiste režiim. Tegemist oli ajaga, kui väidetavalt suurem osa maailma terviseüldsusest ei teadnud, mida see haigus endast täpsemalt kujutab, kuna Hiina RV varjas haigust puudutavat teavet. 

Politico ja Welti uuringus jätkatakse WHO ning cabali teemal:

Nende nelja ühenduse Covidi-võimu haaramise juures oli võtmeroll WHO-l. Kõigil neljal organisatsioonil olid WHOga pikaajalised suhted. CEPI ja Gavi nõukogudes oli määratud koht WHO esindajatele. Samuti toimis viidatud ühenduste ja WHO vahel nõndanimetatud "pöördukse" laadis ametikohtade vahetamine. Endised WHO töötajad töötavad täna Gatesi Sihtasutuses ja CEPIs ning mõned neist on tähtsatel ametikohtadel.

Suur osa ühenduste mõjust WHOs on tingitud ainult rahast. Alates pandeemia algusest 2020. aastal on Gatesite Sihtasutus, Gavi ja Wellcome Trust kokku WHOle annetanud 1,4 miljardit dollarit, mis on WHO aruannete kohaselt märgatavalt suurem summa kui panustavad suured liikmesriigid, sealhulgas Ameerika Ühendriigid ja Euroopa Komisjon.

Need organisatsioonid aitasid WHOl samuti korraldada esimese rahvusvahelise kohtumise, kus pandi paika põhimõtted, kuidas maailmas viirusega võidelda. Samuti olid need vabaühendused kohtumise rahastajad.

Kui WHO peadirektor Tedros Adhanom Ghebreyesus "pandeemia" 2020. aasta 11. aprillil välja kuulutas, rääkis ta selle juurde: 

Me ei ole mitte kunagi näinud pandeemiat, mille on sütitanud koroonaviirus. See on esimene koroonaviirusest põhjustatud pandeemia.

Samuti pole me varem näinud pandeemiat, mida saaks samal ajal kontrollida.

Kui riigid tuvastavad, testivad, ravivad, eraldavad, jälitavad ja mobiliseerivad selle [Covid-19 "pandeemia"] vastu oma inimesi, siis seal, kus on üksikud juhtumid, hoitakse ära nende juhtumite muutumine kobarkonnaks ja välditakse nende kobarkondade muutmist kogukondade vaheliseks levikuks.

Peale tõdemuse, et Covid-19 oli/on esimene koroonaviiruse "pandeemia", on Ghebreyesuse ülejäänud jutt osutunud inimesi tapvaks ja riikide majandusi hävitavaks valeks.   

Ameerika Ühendriikide pealinnas Washington DCs asuva Georgetowni Ülikooli rahvatervise seadusandluse professor Lawrence Gostin leiab: 

Minu arust peaksime me olema väga murelikud. Otse öeldes saab raha eest osta mõjuvõimu. Ja nimetatud olukord on mõjuvõimu kõige hullem näide. Mitte ainult sellepärast, et tegemist on rahaga – kuigi see on oluline, sest raha ei tohiks poliitikat suunata – vaid ka seetõttu, et tegemist on suletud uste taga toimuva eeliskohtlemisega.

Londoni Kuninganna Mary Ülikooli (Queen Mary University) rahvusvahelise poliitika professor Sophie Harman arvab: 

Need vabaühendused ei vastuta mitte kellegi ees ja need on nii olulisel positsioonil, et kujundavad väga suures osas meie [lääneriikide] pandeemiate haldamise võimekust.

Tähelepanelikult tuleb uurida, kuidas need rahvusvahelise rahvatervisetööstuse suured mehed allutasid Covidi agenda enda tahtele ja mõjutasid seda, mida inimesed pandeemiaks valmisoleku ning sellele reageerimise kohta arvasid. Tegemist on pöördukse süsteemiga, kuidas ja kus neid inimesi koolitatakse, kus need inimesed töötavad ja on töötanud, kuidas nad said oma tänased töökohad – see kõik on väga tihedalt seotud võrgustik.

Uurimustöös jätkatakse:

Määr, millises ulatuses nimetatud organisatsioonid pääsesid ligi inimestele, kes langetasid maailma mastaabis terviseotsuseid, näitab nende organisatsioonide keskset rolli rahvusvahelise Covidi vastupanu kujundamisel. Need ühendused instrueerisid näiteks Euroopa Komisjoni ametnikke testide, ravimite, vaktsiinide investeeringute teemal.

Gatesite Sihtasutuse mõju ja kuidas sellest sai pea ainus Covidi lahenduste pakkuja, on tingitud hoolikalt ettevalmistatud lobi- ning propagandategevusest.

Tänaseks on vähemalt kümneid teadusuuringuid, mis tõestavad, et alla 60-aastastele inimestele kujutab Covid-19 minimaalset ohtu ja haiguse läbipõdemine annab kümneid kordi parema immuunkaitse kui vaktsineerimine.

Iisraeli Tel Avivi Ülikooli Mikrobioloogia ja immunoloogia teaduskonna juht, üks riigi juhtivaid immunolooge Ehud Qimron kirjutas käesoleva aasta alguses terviseministeeriumile jõulise kirja

Möödunud on kaks aastat ja te saate lõpuks aru, et hingamisteede haigusi ei saa võita ning iga selline üritus on määratud läbikukkumisele. Te ei tunnista seda, sest te pole viimase kahe aasta jooksul tunnistanud pea mitte ühtegi enda tehtud viga. Tagasi vaadates on selge, et te olete pea kõigis oma tegevustes haletsusväärselt läbi kukkunud ja isegi meedial on väga keeruline teie häbi varjata.

Te keeldusite tunnistamast, et haiguse läbi põdemine annab suurema kaitse kui vaktsiin. Seda vaatamata varasematele teadmistele ning vaatlustele, mis näitavad, et haigust mitte põdenud vaktsineeritud inimesed saavad nakkuse külge suurema tõenäosusega kui terveks saanud inimesed. Te keeldusite vaatlusandmetest hoolimata tunnistamast, et vaktsineeritud inimesed kannavad haigust edasi. Sedasi tehes te lootsite saavutada karjaimmuunsuse vaktsineerimisega – milles te samuti põrusite. 

Viroloogia ja immunoloogiateadlane, üks mRNA geenivaktsiinide leiutajatest Robert W Malone'i sõnul on Covid-19 "pandeemia" eelkõige kollektiivse hinge psühhoos. Covid-19 näol pole tema sõnul tegemist niivõrd "pandeemia", kuivõrd totalitaarse korra kehtestamise huvides loodud massivaimuhaigusega.