Tucker Carlson Pilt: Twitteri video ekraanitõmmis

Tucker Carlson avaldas Twitteris teise saate, milles rääkis, et hullumeelse valitsuse vastu aitab eelkõige tabude pidamine.

"Tucker on Twitter" (Tucker Twitteris) teine saade ilmus neljapäeval 8. juunil ja selle teemaks on tabud. 

Saates kutsub USA populaarseim ajakirjanik hoidma kinni tabudest, kuna nomenklatuur ründab inimesi kuriteosüüdistustega, mida nad ei oska isegi lahti seletada. 

"Kui kuriteol pole konkreetset määratlust, siis võib olla selles süüdi igaüks," rääkis Carlson. "Sellises riigis on raske ennast vabalt tunda. Vana süsteem oli parem. Valitsus tegutses toetudes seadustele, mitte amorfsele moraalsele terrorile. Poliitikud ei saanud süüdistada inimesi milleski, mida nad ka ise ei osanud selgitada. Seadusandlus oli otseselt mõistetav. Laste pilastamine oli kuritegu. Mittemoekate arvamuste avaldamine seda ei olnud. Väljaspool avalikku ruumi said inimesed ise endaga üldjoontes hakkama, nagu see toimub kõikides ühiskondades ja selles aitasid neid tabud."

"Inimesed teadsid, mis oli lubatud ja mis mitte, kuna reeglid väga tihti ei muutunud. Tabud olid orgaanilised [loomulikud, loodusega kooskõlas]. Nende aluseks oli kollektiivne kogemus ja instinktid. Need olid sellised otsesest vajadusest lähtuvalt. Need on seda tänaseni. Meie ülesandeks täna on tabusid kaitsta ja seda hoolimata lõppematust võimu juures olevate inimeste näägutamisest," jätkas ta. 

"Ärge lubage poliitikutel musta valgeks rääkida. Ärge laske neil moonutada oma intuitiivset moraalset tunnetust. Hoidke kinni oma tabudest määral, nagu teie elu sõltuks nendest, sest see on nii."

Samuti rääkis Carlson Instagramist leitud pedofiilide võrgustikust. "Käesoleval kuul on Föderaalse Juurdlusbüroo (FBI) Washingtoni piirkonna kontor saatnud välja 11 pressiteadet. Kümme neist puudutavad 2021. aasta 6. jaanuari meeleavaldust. See juhtus rohkem kui kaks ja pool aastat tagasi. Nüüd te teate, miks föderaalagendid ei leia Instagramist lastepilastajaid üles: sest nad on liiga hõivatud. Neil on teha palju tähtsamaid asju, nagu näiteks otsida üles valged ülemvõimlased. Valged ülemvõimlased on USA uued pedofiilid. Valgete ülemvõimlaste vastu peab valitsema nulltolerants, kuna mitte keegi ei ähvarda seda riiki rohkem kui nemad."

Carlson tsiteeris Joe Bidenit, kes nimetas valget ülemvõimlust "meie kodumaa kõige suuremaks terrorismiohuks", peale mida ta noris nomenklatuuri kallal, kes peab valget ülemvõimlust ohtlikumaks kui Mehhiko narkokartelle ja ähvardavat tuumasõda Venemaaga. Nomenklatuur isegi ei oska tema sõnul täpselt "valge ülemvõimluse" mõistet lahti seletada.

Teisipäeval 6. juunil avaldatud esimest "Tucker on Twitter" saadet on vaadatud 110 miljonit korda. Teist saadet on käesoleva uudise kirjutamise ajaks vaadatud 23 miljonit korda. Carlsoni eelmise tööandja Fox Newsi kõige popima saatejuhi Jesse Watersi saate vaatajate hulk kõigub kahe miljoni ümber.  

Toimetas Karol Kallas