Vandaalid öösel Casa Nova territooriumile sisse murdmas. Oma teo jäädvustuse avaldasid nad ise internetis.

Vasakäärmuslastest vandaalid ründasid Hollandis perekonda ja kristlikku traditsiooni kaitsva organisatsiooni Civitas Christiana kontorit ning paljastasid seeläbi taaskord oma sallimatu, vihkajaliku ja vägivaldse olemuse.

24. oktoobri ööl vastu neljapäeva naelutasid vandaalid palverändurite maja Casa Nova esiuksele plakati. Casa Nova on Heilig Landstichtingi külas asuv hoone, milles asub organisatsiooni Civitas Christiana kontor. Plakatil esitatud teesid üritavad esitada vastuväiteid Civitase kampaaniatele, mis on ilmselt neid vandaale provotseerinud.

Vasakäärmuslikud kleebised

Vandaalid, keda oli nende endi fotode põhjal vähemalt viis, peitusid maskide taha ning tungisid Casa Nova territooriumile öö ja udu varjus. Kuna territoorium on öösiti suletud, pidid nad selleks üle aia ronima. Lisaks kahjustasid nad esiust, kui plakati selle külge naelutasid. Samuti kleepisid nad ümbruskonda ja akendele roosasid vasakäärmuslikke kleebiseid, mis on suunatud muuseas Musta Peetri kampaania ja perekonna vastu. Ühtlasi nimetati teesides sündimata laste tapmist abordi teel "inimõiguseks". Me andsime sellest vandalismiaktist politseile teada.

Kaklus raamatukogu ees

See sündmus leidis aset vahetult pärast homoaktivistide ja vasakradikaalide vägivaldset rünnakut Civitas Christiana vastu Nijmegeni raamatukogu ees. Civitas korraldas seal demonstratsiooni koolieelsete laste ettelugemisürituse vastu, kus transvestiidid jutustasid lastele indoktrineerivaid ja sooideoloogilisi "lugusid". Aktivistid ründasid ootamatult Civitase rahumeelseid meeleavaldajaid ning üritasid neid pikali maha lükata. Kohale kutsutud politsei saabus liiga hilja, kuid kakluse jäädvustas õnneks telekanali BNNVARA võttemeeskond.

https://www.facebook.com/samuele.maniscalco.1/videos/10212732140594927/

.

Pime viha

Civitas Christiana juht Hugo Bos ei ole üllatunud, et vandaalid Casa Novat otsustasid rünnata. "Me elame keskkonnas, kus revolutsioon muutub üha meeleheitlikumaks. Igal rindel on üha enam näha, et inimesed näevad nende valedest läbi. Selle niinimetatud aktivismi taga peitub tegelikult pime viha perekonna vastu. Nad on "antifa" – anti-family (inglise k. perekonna vastu). Nad on Hollandi ja Hollandi kristliku kultuuri vastu."

Maskid on langenud

"Casa Nova juures toime pandud tegu on selge sallimatuse ilming," ütleb Hugo Bos. "Need rühmitused väldivad arutelu ning vaigistavad teisi inimesi. Nad tungisid siia maskeerununa, kuid samal ajal nad ka eemaldasid oma maski. Antifa ja Musta Peetri vihkajad on Hollandi ametivõimude terrorinimekirjas ning igati teenitult. Nad on ohuks ühiskonnale – oleme seda alati väitnud ning nüüd nad demonstreerivad seda sõna otseses mõttes meie ukselävel. Sallivus on nendele inimestele täiesti võõras."

Kultuuriterroristid

Vaatamata sellele leiab härra Bos, et selline kliima järsk halvenemine on murettekitav: "Kui kaua kavatseb valitsus neid kultuuriterroriste sallida? Me ei karda neid, kuid me leiame, et selline lakooniline suhtumine nendesse on kohatu. Igal juhul teavitame kõikidest meie vastu suunatud ähvardustest, rikkumistest ja kuritegudest, et ametivõimud ei saaks hiljem probleemi eitada."

Progressiivsed teesid

  1. Abielu on kõigi inimeste õigus, kes üksteisega abielluda soovivad.
  2. Ohutu ligipääs abordile on inimõigus.
  3. Religioossus ei ole sama mis konservatiivsus.
  4. Trans-õigused on inimõigused.
  5. Rassism ja seksism on ebavõrdsuse vormid, mis peavad kaduma.
  6. Katoliku kiriku rikkus on koloniaalse röövimise ja töölisklassi ekspluateerimise vili.
  7. Peab leidma aset vara ümberjaotamine.
  8. Patriarhaat tuleb hävitada.
  9. Must Peeter on rassistlik karikatuur ja see tuleb ära keelata.

Artiklit tõlkis ja toimetas Martin Vaher

Nädalakommentaar: kuidas võtta ja anda lööke liberaalide silmakirjalikkuse saatel. Hollandi juhtum

Hollandis ründasid LGBT-aktivistid perekonnakaitsjaid – politsei ei reageerinud väljakutsele

Fookuses: Hollandis tungisid homoaktivistid katoliiklastest meeleavaldajatele kallale