Perekonna kaitsjate meeleavaldus Nijmegeni raamatukogu ees. Foto: erakogu

6. oktoobril korraldasid transvestiidid Nijmegeni linna raamatukogus lastele ettelugemise, mille käigus levitati hävituslikku valet, et sugu polegi tegelikult oluline. Vabatahtlikud organisatsioonist Gezin in Gevaar (Perekond on ohus) protesteerisid selle kampaania vastu ning langesid seejuures LGBT-aktivistide rünnaku alla. Kuigi perekonnakaitsjad tegid vägivaldse kallaletungi tõttu väljakutse, ei suvatsenud politsei sellele reageerida – see näitab ilmekalt perekonnakaitsjate vastu suunatud rünnakute seadusetust ja kurjust.

Esmapilgul on tegemist justkui süütu pärastlõunaga, kus mudilastele loetakse rahvaraamatukogus lugusid ette. Kuid miski ei saaks olla tõest kaugemal, sest ettelugejaks on transvestiit ning etteloetavad lood pole sugugi süütud, vaid kujutavad endast laste otsest indoktrineerimist LGBT-lobi ideoloogiaga. Me ei saanud lasta sellel juhtuda. Me pidime tegutsema, et kaitsta Jumala seadust ja meie kristliku tsivilisatsiooni standardeid.

Õnnistus ja kaitse

Me läksime koos mõne mehega raamatukogu ette ning heiskasime standardi, mis sümboliseerib traditsiooni, perekonna ja eraomandi kaitset, ning võtsime kaasa ka mõningaid flaiereid – eelnevalt palusime aga oma ettevõtmisele õnnistust ja kaitsvaid palveid, mida meil ka hädasti vaja läks. Laiali jagatud flaierid said möödujatelt suure poolehoiu osaliseks – paljud võtsid need meeleldi vastu ning hakkasid neid koheselt lugema. Mõned tagastasid meile aga flaierid ning ütlesid viisakalt kuid veendunult: “Ma ei toeta seda.”

Meediakajastus

Isegi meedia oli kohale ilmunud. Meid filmisid telekanalid BNN/VARA ja VPRO. Algselt ilmus meedia kohale selleks, et kajastada pärastlõunast ettelugemist raamatukogus. See näitab selgelt selle näiliselt tähtsusetu ürituse olulisust – sellel on ülioluline sümboolne tähendus. “Meil on jalg ukse vahel ning me peame ukse lahti lükkama,” mõtleb LGBT-lobi. Nende järgmiseks sammuks on korraldada rohkem transvestiitide pärastlõunaseid ettelugemisi avalikes raamatukogudes ja koolides, nagu seda juba Ameerikas tehakse. Kuid nad ei osanud meie rahulikku ja vankumatut vastuseisu oodata.

https://www.facebook.com/samuele.maniscalco.1/videos/10212732140594927/

.
Pedofiilia normaliseerimine

Ajakirjanikud intervjueerisid meid pikalt LGBT-lobi ohtudest ja laste indoktrineerimisest transvestiitide poolt. Me juhtisime samuti tähelepanu seksuaalrevolutsiooni järgmisele sammule, milleks on pedofiilia aktsepteerimine. Hiljuti jagas Hollandi organisatsioon Child Love (Lastearmastus) Amsterdami homoparaadil flaiereid, millel oli kirjas: “Lastel on samuti õigus armastusele.”

Alatu rünnak

Kui olime mõnda aega raamatukogu ees meelt avaldanud, saabusid kohale ka vastumeeleavaldajad koos plakatite, kõlistite ja glitteriga. Nad tõukasid meid eemale, tegid nilbeid žeste ning üritasid pidevalt meie teed tõkestada. Mõne aja möödudes lisandus täiendavaid vastuprotestijaid ning tekkis väga konfrontatsiooniline õhkkond. Tund aega hiljem rebiti juba meie riideid, üks meist paisati pikali maha, meile visati glitterit näkku ning samuti leidis aset suur kaklus.

LGBT-aktivistide agressiivsus

Miks me ei kuule kunagi LGBT-aktivistide vägivallast rahulike meeleavaldajate vastu? Paljud kohalviibijad, kes olid algselt neutraalsel positsioonil, tulid avalikult meie poolele üle, öeldes, et “see on naeruväärne kui agressiivselt need homoseksuaalid teiega käituvad” ning “me oleme teie poolel.”

Kus on politsei?

Oleme oma organisatsiooniga juba mitmetes kohtades perekonna ja kristliku tsivilisatsiooni kaitseks kampaaniaid läbi viinud ning neid alati ka politseiga põhjalikult kooskõlastanud. Viimasel korral Amsterdamis ütles politsei meile: “Olete teretulnud, meie jaoks on sõnavabaduse kaitsmine oluline.” Üks Gouda politseinik ütles meile isegi, et “paljud Gouda elanikud on teiega ühel meelel, nagu minagi.” Amsterdami politsei palus koguni ühel isikul lahkuda, kes meie meeleavaldust vilega segas.

Käesoleva aasta märtsis tekkis aga väga konfrontatsiooniline õhkkond meie Suitsupply [homoseksuaalse reklaamikampaania – toim.] vastase tänavakampaania käigus. Enam kui sada antifašisti ja LGBT-aktivisti saabus politseieskordi saatel (!) ning ründas meie kümmet vabatahtlikku. Just nagu seegikord hõõruti meile glitterit näkku ning meie flaiereid, riideid ja roosipärgi rebiti puruks.

Võiks arvata, et nad on sellest kogemusest õppinud, aga kahjuks polnud see nii. Erinevalt varasematest kampaaniatest, ei olnud seekord politseid kohal, kui me meelt avaldama saabusime. Kui olukord pingeliseks muutus, siis helistasime hädaabinumbrile 112. Me ütlesime neile, et meid rünnatakse ja ähvardatakse. Sellest hoolimata ei ilmunud politsei kohale! Mis väärtus on sõnavabadusel ja meeleavaldusvabadusel, kui pead tänavalt vägivalla ja ähvarduste tõttu lahkuma?

Austage Jumala seadusi

Me raporteerime LGBT-aktivistide ähvardustest ja hävitustööst ning esitame ühtlasi kaebuse Nijmegeni politsei vastu. Kuid me ei loobu lahingust ei Nijmegenis ega ka mujal. Perekond väärib kaitsmist ning Hollandi tulevik sõltub meie austusest Jumala käskude vastu.

Artikli tõlkis Martin Vaher