Foto: Bigstockphoto

Austraalia senaator Malcolm Roberts hoiatas senatis istuvate Great Reseti pooldajate eest, kes "ohustavad meie privaatsust, vabadust ja väärikust".

Malcolm ütles sõnavõtus, et Maailma Majandusfoorumi (World Economic Forum) algatus Great Reset ehk Suur Lähtestamine viib Austraalia "majanduslikku orjusesse" ja seda viiakse juba ellu, vahendab LifeSiteNews.Senaator osutas aina suurenevale sõltuvusele "ebausaldusväärsest" päikse- ja tuuleenergiast, mis on juba mõjutamas Austraalia majandust tõusvate energiahindadega, mis omakorda "hävitab töökohti".

Roberts juhtis tähelepanu ka suurenevale inflatsioonile, mille põhjus on arutu rahatrükk keskpanga poolt, mis on samuti osa Suure Lähtestamise plaanist. 

"Selle asemel, et teostada [poliitikute poolt] edasi Klaus Schwabi Maailma Majandusfoorumi plaani, mis baseerub ÜRO poliitikal, tuleks töötada koos oma maa heaks. Klaus Schwabi väljaöeldud "elu tellimisel" on tõeline pärisorjus," sõnas Roberts, viidates Maailma Majandusfoorumi ettepanekule, et me peaks edaspidi rentima "kõike, mis on eluks vajalik" ja seetõttu "ei omaks midagi". 

"Miljardäridest globalistid omavad kõike: kodusid, vabrikuid, farme, autosid, mööblit, kuid kodanikud peaksid vajaliku rentima, juhul kui nende sotsiaalse krediidi punktid seda lubavad," osutas Roberts. "Suure Lähtestamise plaan on see, et sa sured nii, et sul ei ole mitte midagi."

"Erakond Üks Rahvas (senaatori erakond-toim.) pooldab Suurt Vastupanu (Great Resist). Me seisame maailma eest, kus üksikisikud ja kogukonnad on ülimuslikud röövellike globalistlike miljardäride ja nende reeturlike bürokraatide, poliitikute ning päitsed pähe saanud meedia ees," kutsus Roberts kodanikke ja poliitikuid Suurele Lähtestamisele vastu astuma. 

Toimetas René Allik