Eile varahommikul vägistas Portugali pagulaskeskusesse majutatud eritrealane kodutu pensionäri, kelle ta eelnevalt halastamatult läbi peksis.

Oktoobri lõpus Portugali saabunud Ibrahim Salem jättis endast maha vedelema alasti ja mitmete luumurdudega ohvri, vahendab Breitbart London.

Kohaliku meedia vahendusel on võimalik näha nii arreteeritud kurjategijat kui verega määritud seinu ja põrandat pangahoone ukseavas, kus 67-aastane kodutu naine külmaga kössitas.

Rünnakut nägi pealt mööduja (21), kes jälitas vägistajat kuni bussijaamani ning hoidis teda seal kinni politsei saabumiseni.

Noormehe sõnul oli ohver paljaks kistud ja krampides ning “veri oli igal pool.” Portugali loetuima ajalehe teatel olid naisel “suured verejooksud” ning ta toimetati “tõsises seisundis” kiirabiautoga haiglasse.

Viimasel ajal on eritrealaste poolt toime pandud vägistamised Euroopat tõsiselt šokeerinud. Aasta alguse poole vägistas üks teine Eritreast tulnud “pagulane” 79-aastase naise, kes oli külastamas oma õe hauda Saksa linnas Iddenbürenis.

Vaata videot arreteeritud vägistajast: