Last ootamas. Foto: Pexels

Feministlik ajakiri on avaldanud üleskutse valgetele naistele lahendada ajalooline probleem rassismi ja valgete ülevõimuga, abortides kõik oma lapsed.

Loo autor Nicole Valentine süüdistab valgeid perekondi progressiivse ühiskonna edasimarsi takistamises ning parasiitluses, mille tulemuseks on teise nahavärviga inimeste orjastamine ja rõhumine.

“Valgetele on sünnist saati omane ühine valge identiteedi tunnetus, mis häälestab nad taastootma valget perekonnaüksust, edendades seega valgete ülevõimu Ameerikas,” vahendab Valentine’i InfoWars.

Ning “seepärast tuleb valge perekonnaüksus hävitada.”

“Valged naised!” jätkab autor. “Teil on aeg teha oma osa! Teie valged lapsed tugevdavad valgete ülevõimust kantud ühiskonda, mis teile kasulik on. Kui te väidate end olevat progressiivsed, aga olete ikkagi valmis vabatahtlikult valgeid lapsi sünnitama, siis te olete silmakirjalikud.”

Ta lisab, et “valgeid naisi tuleb julgustada oma valgeid lapsi abortima ning kasutama oma vabanenud aega ja ressursse abistamaks teise nahavärviga naisi, kel pole muud võimalust, kui oma lapsi kasvatada.”

Autor mõistab, et “parim valik oleks tegutseda ennetavalt välistamaks valgete laste sündimise riski.”

Aga “tapmise või tekkimise” (termination v generation) dilemma puhul on tähtis “kasutada õigust valida.“

Artikli avaldanud ajakiri on enda kirjeldust mööda “pühendunud edendama mitmekesisust ja multikultuurseid väärtusi.”