Fookuses eri: koalitsioonikõneluste nurjamiseks on peavoolumeedia vallandanud propagandahüsteeria

“Fookuses” erisaates arutavad Markus Järvi ja Varro Vooglaid koalitsioonikõneluste nurjamiseks vallandatud suuremahulise meediahüsteeria ilmingute ja tagajärgede üle. 

Saate salvestamise ajaks saime teada, et Euroopa Parlamendi liberaalseid parteisid koondava ALDE fraktsiooni juht Guy Verhofstadt nõuab kirjas Keskerakonna juhilt Jüri Rataselt, et EKRE ja Isamaaga koalitsioonikõnelusi pidav Ratas ei moodustaks koalitsiooni Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga.

Juba enne Verhofstadti ränka sekkumist Eesti siseasjadesse oli peavoolumeedia käima tõmmanud propagandahüsteeria, mille sarnast viimasest ajast ei mäletagi.

Postimehe Vilja Kiisler, kes kargab Jaanus Kariaiule turja nagu gestapo ülekuulaja, “Aktuaalse Kaamera” Priit Kuusk, kes sekkub ebaviisakalt ja korduvalt peaminister Jüri Ratase juttu, natsipartei võimuletuleku eest hoiatav Rein Raud ning Eesti Päevalehe Kanadasse emigreerumist kaaluv toimetaja Krister Paris on vaid mõned kõige kõnekamatest näidetest laushüsteeria lõõtsumisest.

Vaatleme “Fookuses” erisaates, kuidas peavoolumeedia tõestab end taas ühemõtteliselt meelsusmeediana ning arutame, kuhu selline hüsteeria lõõtsumine välja võib viia.

Kuulake ja vaadake lisa saatest!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.
Varro Vooglaid
Varro Vooglaid on üks SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks asutajatest, selle juhatuse esimees. Hariduselt on ta jurist.