Harry Raudvere: Eesti Energia viskab kaikaid tuulikuparkide arendajate kodaratesse

Nõmme Raadio omanik ja tuulikuparkide arendaja Harry Raudvere räägib Objektiivi stuudios, kuidas Eesti Energia ja Kaitseministeerium on üritanud tõkestada tuuleenergia generaatorite paigaldamist ning kuidas hiljutine kohtuvaidlus jõudis siiski hea tulemuseni.   

“Niipalju ma võin öelda, et mul pole oma päris pika eluaja jooksul olnud mitte ühtegi kogemust ametnikust, kes oleks tunnistanud, et ta eksis, vabandanud ning omalt poolt pakkunud lahendust, kuidas asjad korda teha.”

Nii juhatab kohtuvaidluse saaga sisse Harry Raudvere, kes on veendunud, et Eesti Energia üritab igatpidi takistada erakätes olevate tuuleenergia generaatorite paigaldamist.

Raudvere hinnangul tuleb siin mängu ka Kaitseministeerium, kes raadioluure segamise argumendi valikulise ja kohati naeruväärse kasutamisega üritab soodsaid kohti kätte mängida meie riiklikule energiafirmale.

Kuulake lisa videost!

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.