Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) parlamendisaadik Henn Põlluaas kutsub rahvast üles osalema 27. mail kell 12 Riigikogu ees meeleavaldusel valitsuse hävitusliku poliitika vastu. "Näitame, et me ei ole lambakari, keda võib ajada kuristikku," ütleb Põlluaas oma pöördumises.

"Kallis eesti rahvas, valetajate valitsus on paisanud Eesti enneolematusse kriisi ja selle kriisi käigus tahtetakse hävitada nii meie riiki kui meie perekonnad kui meie inimesed, nende heaolu, meie ettevõtlus," selgitab Põlluaas oma üleskutses.

Ta jätkab, et tohutus majanduslikus kriisis ja tohutute hinnatõusude taustal tahetakse tõsta veelgi makse, aktsiise ning tahtetakse teiste hulgas sisse viia ka maamaks ja automaks, mis kõik viivad meie inimesed tõelisse hädaorgu ja maksuorjusesse.

"Lisaks sellele ei huvita neid meie demograafiline olukord, et meil on saja aasta kõige väikseim sündimus. Selle asemel vähendatakse laste ja perede toetusi. Selle asemel, et midagi ette võtta, et eesti rahvas saaks jätkuda ja jääma kestma, seadustatakse homoabielu ja antakse homopaaridele laste adopteerimise õigus," hoiatab Põlluaas.

Ühtlasi hoiatab ta selle eest, et kõikide nende vastu, kes ei ole nõus nende hävitavate ja kahjurlike plaanidega, tahtetakse kehtestada vihakõne seadus ning meid kõiki suukorvistada. Seeläbi hakatakse erineva südametunnistuse, usu- ja muude vabaduste hoidmise ja kaitsmise asemel meid hoopis karistama.

"Kutsun teid kõiki 27. mail kell 12 Riigikogu ette suurmeeleavaldusele, et näidata, et me ei ole lambakari, keda võib ajada kuristikku. Et me oleme eesti rahvas, kes tahab jääda kestma, kes armastab oma maad, oma lapsi ja me ei ole nõus nende hävituslike plaanidega. Tuleme ja ütleme seda selgelt välja! Kohtume laupäeval!" kutsus Põlluaas rahvast üles.

Suure meeleavalduse abielu kaitseks korraldab Sihtasutus Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks (SAPTK).

Toimetas Martin Vaher