Riigikogu esimees Henn Põlluaas. Foto: ekre.ee

Maksumaksja raha enda taskusse kühveldamise ja “ärmatamisega” kuulsaks saanud Toomas Hendrik Ilveselt, kes sõimab sotsiaalmeedias Eestit ja meie valitsust, tuleks presidendi pension ära võtta, leiab riigikogu spiiker Henn Põlluaas.

“Selliselt presidendilt, kes käis kunagi USA saatkonnas halamas kui viletsas riigis ta presidendiks peab olema, kes kogu oma ametisolemise aja kulutas peamiselt sellele, kuidas võimalikult palju maksumaksja raha enda taskusse kühveldada ja ärmatamisega kuulsaks sai ning nüüd räuskab ja sõimab Eestit ja meie valitsust, peaks küll presidendi pensioni ära võtma,” kirjutab riigikogu spiiker Facebookis.

“Ei mingit isamaaarmastust, au ega väärikust. Vaid madalalaubaline viha ja vihkamine,” sõnas Põlluaas.

Selliselt presidendilt, kes käis kunagi USA saatkonnas halamas kui viletsas riigis ta presidendiks peab olema, kes kogu…

Posted by Henn Põlluaas on Monday, November 30, 2020

President Ilves avaldas hiljuti Twitteris arvamust, et tema hinnangul juhib Eestit keskajas kinni, harimatu ja madalalaubaline Talibani valitsus, mille peamiseks eesmärgiks on “geiabielu” keelamine.

“TFW (that feeling when, see tunne kui, inglise keeles – toim.) sinu riiki juhib mingi keskajas kinni, harimatu ja madalalaubaline Talibani valitsus, mis arvab, et geiabielu keelamine on riigi tähtsaim küsimus aga sinu, su vanemate, vanavanemate, ja laste tervis on 10nda järguline. Kärvaku, aga geidele teeme ära,” kurjustas Ilves oma Twitteri kontol.

Toimetas Markus Järvi