Kolumn: bensiiniga ei ole mõistlik tuld kustutada

Malle Pärn. Foto: SAPTK

Kooseluseadusel ja teistel sarnastel propagandaüritustel pole midagi pistmist homoseksuaalide õiguste või eraelu kaitsmisega, vastupidi: geiagenda ja LGBT-liikumise agressiivne propaganda tirib homoseksuaalide eraelu eredasse rambivalgusse, kasutab neid poliitilise võimu saavutamiseks alatult ära ja tallab nad seejärel jalge alla, kirjutab Malle Pärn. 

Juba mitu aastat on poliitikud ja meedia meid toitnud inimesi omavahel tülliajavate teemadega: normaalsete seaduste vastane migrandiuputus Euroopas ja migrantide kuritegude kinnimätsimine, hiigeltehased, poole Eestimaa üleskaevamine selleks, et ehitada uus raudtee üle soode ja rabade, ja samasooliste omavahelised abielud. Hea muidugi, et meil ikka veel on inimesi, kes oskavad uuenduste võimalike tagajärgi ette näha ja julgevad rahajumala teenrite teerullile ette astuda.

Kui samasooliste abielude puhul on õigustuseks ühe teatud grupi isiklikud soovid, raudtee ja hiigeltehased on raha kõrvale kantimise ettevõtmised, siis migrantofiile ei ole Euroopa kurva tegelikkuse näitel kohe kuidagi võimalik mõista. See peab olema kellegi käsk. Keegi tellib ja maksab kinni kisakoori. Sest õnne ei too see nähtus mitte kellelegi. Tulijatele mõjub see rahvaste rändamine isegi hullemini kui põliselanikele, sest nemad on vähemalt oma ajaloolises ja klimaatilises kodus, migrandid aga on trüginud võõrsile.

See toob vaid kaasa üleüldise hävingu. Ma ei usu, et ka kõige äärmuslikum liberaal sooviks, et ta laps kooliteel vägistataks või ta auto maja ees ära põletataks.

Pange tähele: samasooliste abielude puhul ei ole ju tegelikult teemaks mitte homoseksuaalsus ja homoseksuaalid, keegi ei taha ega kavatse neid ära keelata või ühiskonnast välja tõrjuda. See on kooseluseaduse läbisurujate alatu valepropaganda, et kooseluseaduse vastased vihkavad homoseksuaale. Ei vihka. Elagu nad rahus. Inimese intiimne eraelu olgu tema isiklik asi. Riigil ärgu olgu sellega asja. Riigi sekkumine inimeste intiimellu on alandav ja ebaviisakas.

Konservatiivse vastupanuliikumise objektiks ei ole seega mitte homoseksuaalid, vaid agressiivne geiagenda, soo- ja seksuaal-äärmusliku meeltesegaduse pealesurumine tervele ühiskonnale. Lausa riiklikult, uute seaduste abiga. Pealesurujad muidugi ei ole nõus seda ausalt tunnistama. Nad varjavad oma plaanid demagoogia vahu alla. Ja poevad peitu rahumeelsete homoseksuaalide selja taha.

Militaarne LGBTjne grupeering kasutab homoseksuaale lihtsalt ära, et oma agendat ühiskonnale peale suruda. On ju tore jutustada südantlõhestavaid lugusid teineteist armastavatest inimestest, kellel ei lasta vabalt ja avalikult oma eluviisi harrastada. See pole ju tõsi. Meil on kõigil ühesugused õigused ja vabadused.

Meil ei ole ammu enam homoseksuaale kiusatud. Just see agressiivne geiagenda pealesurumine on paljude inimeste suhtumist nendesse negatiivsemaks muutnud, sest neid seostatakse LGBT aktivistidega.

Eks ole kummaline paradoks, et konservatiiv peab homoseksuaale liberaalide eest kaitsma?

Ebaaus dialoog on surnult sündinud üritus. Mõlemad pooled peaksid arutlema ausalt, ainult siis võiksime kunagi kuhugi ka välja jõuda. Seni ei ole seda ausat dialoogi kuskil näha. Õigemini: kooseluseaduse vastased püüavad tekitada ausat dialoogi, aga läbisurujad vastavad sellele vaid halvustava sildistamise ja vihkamisega.

Kujundlikult võiks öelda, et jätavad palli platsi peale maha ja lähevad kallale vastasmängijatele. Kuni alatu laimu ja roppusteni välja. See on lihtsalt piinlik.

Kooseluseadus on meil juba sümboli staatuses. Valedega ei saa kedagi “õnnelikuks” teha. Meil taheti tulekahju kustutada bensiiniga, sellepärast olemegi jõudnud kollektiivsesse hüsteeriasse. Ja bensiini muudkui valatakse juurde. Tüli tuleb lahendada mõistlikult, muidu see aina suureneb.

LGBT agitaatorid tahavad vastased vaikima panna, alla andma sundida. Nad tahavad autonoomiat, eristaatust, kus nendel on õigus teisi ükskõik mil viisil solvata, aga neid ei tohi keegi isegi nende tegude pärast kritiseerida.

Kus on siin võrdne kohtlemine ja sallivus? Ja ligimesearmastus, kui tegemist on kristlastega, sest ka kristlaste seas käib sel teemal vihane sõimlemine. Liberaalid ju sallivad ainult seda, kes nende tahtmist teeb? Kuidas küll saaks need soomused nende silmadelt maha raputada?

Kus on see “sallivuslaste” “positiivne programm” – kuidas neid vastaspooli omavahel lepitada? Kuidas sellest konfliktist välja rabelda, me oleme ju üks rahvas, peame ehitama üht riiki? Missugune oleks kompromiss?

Kirik pakkus kompromissi. Kirjutame põhiseadusse, et abielu on mehe ja naise liit. Sellega näitaksid kooseluseaduse läbisurujad, et nende eesmärk ei ole abielu mõiste äramuutmine.

Sellest lahvatas omakorda uus tüli. Kirik on paha, sekkub poliitikasse.

Nii et see on siis ikkagi poliitika, mitte inimliku võrdsusprintsiibi rakendamine ega ülekohtu heastamine teatud “rõhutud” gruppidele? See peaks ju kenasti kiriku ühiskondlikku tegevusse sobima? Vaadake, nõnda reedetakse kogemata oma tegelikke plaane.

Ainus sobiv lahendus LGBT agitbrigaadile on vastaste täielik vaikimine. Tingimusteta, sest keegi ei ole vastaste argumente isegi püüdnud ümber lükata. Tõsi, liberaalteoloogia portaalis (K&T) on tehtud mõned väga kohmakad katsed Piiblit ümber tõlgendada. Aga üldiselt räägitakse ikka haledaid lugusid sellest, kuidas pahad ja tagurlikud inimesed takistavad teiste õnne.

Sunnime inimesed jälle vaikima, varjama oma mõtteid ja suhtumisi? Sest LGBT-d ei ole suutelised tõestama, et neil on õigus? Oleks vaja üht tõsiteaduslikku tõestust selle kohta, et inimese sugu ei ole binaarne, et inimestel võib olla mitukümmend erinevat soovarianti, et abielu ei ole ainult mehe ja naise liit. Jah, seda tõestust ei ole.

Miks peaks mõistusega inimene alluma suvalistele valedele?

Need agitbrigaadid ei peatu, sest nad taotlevad võimu, nende nõudmised aina kasvavad. Paljud uudised maailmast näitavad, kuidas nad terroriseerivad neid inimesi, kes ei suuda või ei taha nende agendat vastu võtta.

Kordan veel: siin ei ole tegemist homoseksuaalide õiguste või eraelu kaitsmisega, vastupidi: geiagenda ja LGBT agressiivne propaganda tirib nende eraelu eredasse rambivalgusse, kasutab neid poliitilise võimu saavutamiseks alatult ära, tegelikult tallab homoseksuaalid jalge alla, hullemini veel kui oma vastased, sest need vähemalt saavad ennast kaitsta.

Kui kooseluseaduse täielik kehtimahakkamine tooks meie ühiskonda rahu, siis võiks sellega isegi nõus olla. Ent juba on käivitatud propagandakampaaniad, lasteaiast peale. Jätkuvalt mõnitatakse teisitimõtlejaid. Pigem näib, et meil tahetakse tuld kustutada bensiiniga.

Ühe väikese grupi võimuahnuse rahuldamise nimel ei tohi kõigilt teistelt ära võtta vabadust elada oma tõekspidamiste ja südametunnistuse järgi. Ei tohi lastelt ära võtta vabadust ja õigust olla laps, mitte mingite täiskasvanute ihaluse objekt.

KAMPAANIA JÕUDIS EESMÄRGINI!

Täname siiralt kõiki toetajaid!