Plakat 2021. aasta 23. oktoobri meeleavaldusel. Foto: Veiko Vihuri

Inimesed, ärge minge anonüümselt vaktsineerima! Nõudke selle kohta paberit koos allkirjadega, kus oles kirjas kuupäev ja kellaaeg, millal teid vaksiti, ja kes seda tegi. Kui te läksite vaktsineerima tööandja käsul, siis olgu seal kirjas selle tööandja nimi, kes teil seda teha käskis, koos allkirjaga, soovitab Malle Pärn.

Meie koroonatotalitaristid kordavad aina, et igasugu halvad asjad on meile "tulnud, et jääda", et selline on meie "uus normaalsus" ja me peame sellega leppima ja peame õppima sellega elama. 

Need halvad asjad elaksid nagu omaette elu, ise tulevad, kellegi tahtest sõltumata? Kas maskid ja süstid ja testid on ise tulnud, kas nad on meie riigi vallutanud? Seega, valitsus ei vastuta, nemad pole milleski süüdi? 

Me peame harjuma sellega, et me siseruumides käime ringi riideräbalasse peidetud nägudega, mis alandab meie inimväärikust ja paneb meid sarnanema primaatidele. Et me ei saa enam üksteise kõnest aru, sest isegi parim diktsioon jääb kinni suu ees inetult võbisevasse marlisse.

Me peame harjuma sellega, et meid aetakse eluks ajaks süstla otsa, et meist tehakse mõistuseta narkomaanid, ja me isegi ei tohi ennast ravida, kui me jääme koroonasse. Sest koroona on püha lehm, mida tohib täiendada ainult ogavalgusüstiga. 

Kas oleksin pidanud kirjutama "tõrjuda"? Aga see ei tõrju ju? Positiivseid on ju rohkem kui enne vaktsineerimist? Jüri Ratas haigestus peale "tõhustusdoosi"! Tõhustatud koroona? Seega "täiendada" on päris õige sõna. 

Me peame harjuma sellega, et meil tuleb igal pool ja iga natukese aja tagant uuesti tõestada, et oleme "negatiivsed", siis lubatakse meil paar päeva ringi liikuda, varsti ilmselt pannakse meile kiibid naha alla, kus on täpselt kirjas, mitu doosi meile on sisse pritsitud. 

"On tulnud, et jääda," hõikavad võimule trüginud liberaalid, kes on kangesti avatud ja sallivad ja sõbralikud võrdõiguslikkuse eest võitlejad. Me oleme ju kõik "sama palju inimesed", eks ole? 

Meid sunnitakse harjuma ebanormaalsusega, sõbrad! Ebanormaalsus on meie uus normaalsus, mis on tulnud, et jääda. 

Oleme Ossinovskile tänulikud, et ta andis sellele uuele normaalsusele ka nime: düstoopia. Tema nimetas ohtlikuks düstoopiaks küll rahuvusriiki, aga me oleme juba harjunud sellega, et liberaalid näevad reaalsust läbi Brüsseli programmi, mis kujutab endast soovunelmast mudelmaailma, mitte reaalset maailma. 

Liberaalne düstoopia, nisiis, on meie uus normaalsus. 

Teen ettepaneku riigikogule: tehke kiirseadus, et mitte virtuaalpass, vaid paberist dokument olgu vaktsiinitõendiks. Kuna see idiootsus jääb meile kestma, kui me paremat valitsust ei saa, siis olgu see väike kaantega dokument, nagu vanasti oli tööraamat. Sinna võib üles tähendada ka kõik muud vaktsiinid. Vaktsiinipass. Vaksikupass. Pildiga dokument. Võiks olla kollaste kaantega. 

Ja loomulikult olgu seal kõigepealt reas kõigi nende allkirjad, kes meile need vaksimisenõudmised on peale surunud. 

Inimesed, ärge minge anonüümselt vaktsineerima! Nõudke selle kohta paberit! Koos allkirjadega! 

Nõudke vaktsineerimistõendit PABERIL, seda on ju ka palju lihtsam esitada ja kontrollida. 

Olgu seal kirjas, et olete (kui olete) vabatahtlikult lasknud ennast vaktsineerida, et olete omal tahtel võtnud tootjalt vastutuse endale üle, sest olete uskunud ja usaldanud meie vaksireklaamijaid ja "teaduslikke" koroonajuhte. 

Olgu seal kirjas täpselt kuupäev ja kellaaeg, millal teid vaksiti, ja KES seda tegi. Allkirjadega. 

Kui te läksite vaktsineerima tööandja käsul, siis olgu seal kirjas selle tööandja nimi, kes teil seda teha käskis, koos allkirjaga. Kui teiega midagi juhtub, siis lähete tema juurde selle passiga (või lähevad teie lähedased, kui te surnud olete) ja nõuate vastutamist. Kuni kõige kõrgema füürerini välja. Pange kõik nimed kirja! 

Samuti nõudke vastutamist sellelt, kes teid süstis. Sest ka tema peab teadma, mida ta teeb! Käsu täitja on samamoodi süüdi kui käsu andja, sest kui inimeste hulgas ei leiduks kuulekaid käsutäitjaid, siis poleks maailmas ühtki türanni!

Ja kindlasti pange sinna kirja täpselt kõik vaktsiini järelmõjud. Ja saatke koopiad nendest meie koroonajuhtidele. Et nad vähemalt teaksid, kuigi ei vastuta. 

Kas julgevad meditsiiniharidusega inimesed seda eksperimenti jätkata ka siis, kui nende nimed ja allkirjad on järeltulevatele põlvedele jäädvustatud meie dokumentides? Sadades tuhandetes? 

Ka tuleks sellised passid teha nendele, kes töölt lahti lasti. Igaüks peaks võtma allkirjad nendelt, kes nad vallandasid sellepärast, et nad ei olnud nõus laskma endale eksperimentaalset ogavalku sisse süstida.