Pariisis avaldatakse meelt immigratsiooni toetuseks. Foto: Scanpix

Euroopas oleks nagu kapitalism ja turumajandus, aga nüüd äkki on kümned või koguni sajad tuhanded teise nahavärvi ja religiooniga inimesed, kelle jaoks kehtib täielik kommunism, nendib kolumnist Malle Pärn.

Kummaline skisofreeniline poliitika on Euroopas, ja ka meil: oleks nagu kapitalism, turumajandus, igaüks peab enda eest seisma, riik ei kingi meile mitte midagi, ka selle pealt, mida me raske tööga teenime, peame osa tagasi maksma. Sentigi ei tohi me "mustalt" teenida, nii-öelda käest kätte, maksuamet koputab muudkui uksele.

Aga nüüd äkki on kümned või koguni sajad tuhanded teise nahavärvi ja religiooniga inimesed, kelle jaoks kehtib täielik kommunism? Sõidutatakse nad kohaliku maksumaksja raha eest laiali mööda Euroopat, kingitakse eluase ja elatisraha, püütakse õpetada tasuta igasugu eluks vajalikke asju. Isegi peksta ja mõnitada ja vägistada lasevad valged eurooplased ennast ilma nurisemata, ja kurjategijatele antakse meie reeglite vastu eksimised andeks, sest nemad ju ei tea, et meil siin ei kõlba nii käituda.

Aga omad inimesed peavad enda ja oma laste elamise, hariduse ja meditsiiniabi rängasti kinni maksma? Ja koguni kritiseerida ega korrale kutsuda ei tohi me neid uus-eurooplasi, jõuga vastuhakkamisest rääkimata, see on lausa kriminaalne vihakuritegu. Oht vanglasse sattuda ei ähvarda mitte sissetulnud kurjategijat, vaid kohalikku, kes talle vastu hakkab.

Justnagu meie oleksime süüdi selles, et need inimesed oma kodumaal elada ei taha? Nagu oleksime meie nad sealt välja ajanud?

Täiesti avalikult tunnistavad terroristid ja nende juhid, et see ongi nende taktika valge rassi hävitamiseks, aga Euroopa kõrged juhid ei saa mitte aru. Või on nad kõik ühes kambas?

Kuidas see kõik võimalik on?? Kuidas see Jaan Tõnisson kunagi ütleski, vist nii, et tahaks nende peadesse augud sisse puurida, et sinna natuke valgust sisse paistaks…

Kui palju need islamiäärmuslastest sissetungijad on juba eurooplasi ära tapnud? Kas ikka veel on vähe?

Hirmud, mida meil ideologistide arvates "levitavad" konservatiivid, ei ole kohe kuidagi põhjendamatud. Põhjendamatu on uue (Euroopa) Nõukogude Liidu ülemnõukogu nõudmine, et Eesti peab "solidaarne" olema Vahemere piirkonna organiseeritud kuritegevusega. Põhjendamatu on rahva enamuse tembeldamine rassistideks ja ksenofoobideks peavoolupoliitikute poolt.

Kas ma olen ksenofoob, kui ööseks oma maja välisukse lukku keeran? Ka kõik Eesti kodanikud ei ole ju vargad, aga näed, kahtlustame ikkagi? Piisab ju ühestainsast, kes kurjade kavatsustega mu ukse taha võib tulla. Ma ei keera ust lukku ausate inimeste pärast, vaid ikka varaste ja pättide pärast. Ma ei usu, et keegi mu tuttavatest ennast sellepärast solvatuna tunneks.

Eestlane on liigagi tolerantne. Me oleme vaikselt ja viisakalt talunud maaelu väljasuretamist meie valitsuste poolt, me teeme tööd madalate palkade eest ega ole veel kaigastega Toompeale läinud: üle 25 aasta! Käime kuulekalt valimas, lootes, et need valitud kord ometi ka meie peale mõtlema hakkavad. Ükskord peaks nad ju valitsemisameti selgeks saama!

Me ainult nuriseme, üsna tagasihoidlikult, üsna viisakalt. Sedagi pannakse meile pahaks: mis te virisete, või: pakkuge midagi paremat välja. On pakutud, muide. Tohutult on pakutud, lugege artikleid ja mõistlikke kommentaare, aga kummitempel ei tee nendest pakkumistest väljagi, vaid tüürib meid kindlalt edasi rahvusliku katastroofi poole.

Häbi teil olgu oma rahvast sõimata, kui ta ei taha teie ohtlikke eksperimente kaasa teha! Rahvas ei taha tegelda ohtlike liivakastimängudega, rahvas tahab elada päris-elu!

Üks rahvas, kes elab ühel maal, peab moodustama mingi stabiilse kogukonna. Selleks on neil ühine keel, ühesugused nõudmised hariduse suhtes, üks religioon, üks kultuur, ühised traditsioonid, keskselt korraldatud informatsioonivahetus, igasugu vajalikud ettevõtted ja nii edasi. Mingi kultuuripinnas peab olema sarnane. Olles elanud sellel maal sajandeid, on see rahvas kohanenud selle maa kliima ja loodusega. See maa on nende KODU.

Need, kes tulevad tuhandeid kilomeetreid lõuna poolt, kus on hoopis teistsugune kliima ja teistsugune loodus, kasvavad hoopis teised taimed ja toiduviljad, – need EI suuda neile täiesti võõras keskkonnas rahumeelselt kohaneda. Kui neid on palju, siis nad moodustavad oma grupi ja hakkavad kohalikele nõudmisi esitama. Nagu ju paljud venelased on siin teinud. Kui palju on neid, kes siiani ei ela päriselt Eestis, vaid Nõukogude Liidus? Neile ei lähe korda see, mida tunnevad või mida peavad kalliks kohalikud eestlased…

Milleks eksisteerivad riigid ja riigipiirid? Selleks, et KAITSTA oma rahvast ja maad võõraste sissetungijate eest. Sissetungija ei pruugi alati tulla sõjaväega, ausalt sõda kuulutades, vaid salakavalalt, Trooja hobusena, silmakirjalikul moel varjupaika paludes, või pakkudes majanduslikku abi, lubades harida maad ja ehitada vabrikuid.

Kõik need mitmel maal toimunud põletamised ja vägistamised tuleb ometi arvesse võtta. Kui palju neid peab olema, et meie tuimad poliitikud mingitki hädaohtu tajuma hakkaksid?

Iga mõistlik pereisa kaitseb oma perekonda röövlite eest. Nende põgenike hulgas VÕIB olla ka mõni, kes tõesti on oma kodus hädaohtu sattunud, aga neid on väga vähe, sellised inimesed ei tule iial abi NÕUDMA, vaid paluma, ja oskavad abi eest tänulikud olla. Enamus põgenikke on (heal juhul) lihtsalt mugavama, hõlpsama elu otsijad, nad tuleks kõik tagasi saata, oma kodumaad üles ehitama.

Jah, heal juhul. Halvemal juhul on tegemist teadliku ja tahtliku islami invasiooniga! Islami vallutussõjaga. Ja küllap on nende hulgas ka õiglase karistuse eest pagevaid kurjategijaid.

Demokraatlike riikide valitsuste esmane KOHUS on oma rahvaid võõraste vallutajate eest kaitsta.

Päisefoto: Pariisis avaldatakse meelt immigratsiooni toetuseks (Scanpix).