Täna on ühiskond sunnitud tunnistama, et Kaja Kallase apartheidivalitsus on taasiseseisvunud Eesti ajaloo suurim kobarkäkk, mis hävitab ja lõhub Eesti riiki, lõhestab rahvast oma meelevigase apartheidipoliitikaga ning paiskab vaesusesse Eesti ettevõtlust ja Eesti perekondi, kõneles Objektiivi peatoimetaja Markus Järvi EKRE meeleavaldusel "Elektri hind alla!".

Austatud kuulajad, head sõbrad!

Aasta tagasi tõusis kaitsepolitsei ja prokuratuuri mahitusel troonile "päikesetõusuvalitsus" – ja algas pime aasta. 

Aasta tagasi tõusis kaitsepolitsei ja prokuratuuri jultunud mahitusel troonile vähemuste õigustest ööd ja päevad rääkinud "liberaalne" valitus – ja ennäe, algas apartheid, enneolematu rünnak arvuka vähemuse ehk u 40 protsendi Eesti inimeste põhiseaduslike õiguste vastu, kes ei ole lasknud endasse süstida eksperimentaalseid vedelikke. 

Aasta tagasi tõusis kaitsepolitsei ja prokuratuuri jultunud ja häbiväärsel mahitusel troonile majanduslikku vabadust, eraettevõtlust ja õhukest riiki jutlustanud Reformierakond, kes riigi energiafirmade ja väikese grupi energiaettevõtete nuumamise eemärgil lammutab röövellike elektrihindadega eestimaist tootmist ja ettevõtlust ning paiskab vaesusesse Eesti perekondi.  

Aasta tagasi tõusis kaitsepolitsei ja prokuratuuri jultunud, häbiväärsel ja ebademokraatlikul mahitusel troonile demokraatlikke väärtusi kõikidest kantslitest jutlustanud valitsus, mis esimese asjana nurjas üle seitsmeteistkümne aasta tagant plaanitud tõeliselt demokraatliku algatuse ehk rahvahääletuse abielu olemuse teemal.

Kui see on päiksetõus, siis milline peaks veel olema loojang? Kui see on valgus, milline pimedus? 

Kui need on vähemuste õigused, siis kuidas peaks välja nägema apartheid? 

Kui see on liberaalne majanduspoliitika, siis millist õudust peaks endast kujutama kollektiviseerimine ja kommunism? 

Kui see on teie demokraatia – hea kaitsepolitsei, prokuratuur ja kõik teised austatud demokraadid ja vähemuste eest hoolitsejad –, siis milline on diktatuur? 

Kui see on empaatia, oma rahvast ja riigist hoolimine, Kaja Kallas, siis kuidas võiks välja näha puhtakujuline sadism ning oma riigi ja rahva tahtlik hävitamine?

Jah, aasta tagasi tõusis kaitsepolitsei ja prokuratuuri mahitusel troonile "päikesetõusuvalitsus" – ja võimust võttis pimedus. 

Täna vaatab see vaimupimedus, orjameelsus ja iseseisvuse hävitamine vastu meie igaühe elektriarvelt – ka nende arvetelt, kes oma hääle kunagi valitsuserakondadele andsid. 

Täna peab kogu Eesti riik tunnistama, et Kaja Kallase apartheidivalitsus on taasiseseisvunud Eesti ajaloo suurim kobarkäkk, mis hävitab ja lõhub Eesti riiki, lõhestab rahvast oma meelevigase apartheidipoliitikaga ning paiskab vaesusesse Eesti ettevõtlust ja Eesti perekondi.

See valitsus on ohuks Eestile! See valitsus peab kiiremas korras tagasi astuma ja kaduma Stenbocki auväärsest majast nagu takukoonal.

Välja, Kallase valitsus!

Täna hommikul mõtlesin, mida teeb üks väärikas taluperemees, et tagada talu toasoojus ja oma perekonna heaolu ka külmadel talvekuudel. Ta varub energiaallikana küttepuid oma enda maalt, loomulikult mitte röövlina harvesteriga metsas rüüstates, vaid tänutundega oma metsa hoides ja seda heaperemehelikult majandades. Kui metsast ja puudest tuleb puudu, tuleb kütet osta nende käest, kes müüvad kõige kvaliteetsemat kraami kõige soodsama hinnaga.

Mida peaks tegema iseseisev riik, et tagada oma kodanike heaolu ja oma tootva tööstuse toimimine? Suures plaanis sedasama, mida taluperemees enda maal. Tuleb garanteerida omamaine toodang, müüa seda oma riigis võimalikult odavalt edasi ning kui puudu jääb, osta sealt, kus elektrit ja gaasi kõige odavamalt müüakse. 

Kui müüb Läti, siis Lätist, kui müüb Soome, siis Soomest ja kui müüb Venemaa, siis Venemaalt. 

Kõik muud seosed ja lepingud, mida põhjendatakse rohekommunismi õhumüügikvootidega ja energiaturuga, tuleb otsustavalt kõrvale heita ning nendest projektidest tuleb Eesti rahva püsimajäämise nimel võimalikult kiiresti lahkuda. 

Tänane valitsuse poliitika, kus ühe käega röövitakse inimestelt riigifirma kaudu üüratute arvetega raha ära ja siis antakse teise käega samast kaukast armulikult – loomulikult kõvasti väiksemate kogustena – tagasi, on sotsialismi eriti küüniline vorm. 

See meenutab kommunistlikku kollektiviseerimist maal, kus taluperemehelt võeti surma ähvardusel ära tema maa ja loomad, seejärel lubati aga armulikult kollektiivselt soetatud traktoriga oma enda maad künda ja osta seal kasvatatud viljast toodetud leiba kohaliku ETKVLi letilt.

Selline korraldus on vabatmehe ja peremehe vaimu solvav! See teeb vaesunud kodanikest riigi sõltlased, samas kui meie enda riigiks nimetatud, kuid tülgastavaks koloniaalvõimuks arenenud monstrum, naudib oma võimu. 

See ei lähe mitte. Kaja Kallase apartheidivalitsus, meil on teist ja teie kobarkäkkidest kõrini. 

Meil on kõrini!

Mul on tunne, et te tahate Eesti riigist ja rahvast vägisi lahti saada. Aga see teil ei õnnestu. Selle rahvaga siin väljakul – ja veel kümnete tuhandetega oma kodudes – ei õnnestu teil Eesti rahvast hävitada!

Kaja Kallas – lähete teie, ühes oma apartheidivalitsusega. 

Meie jääme. 

Elagu Eesti!