Olles kandnud oma tütart 17 nädalat, sai Miranda koos oma abikaasaga teada, et nende lapse tilluke süda oli lakanud tuksumast. Keset oma kurbust soovisid vanemad, et nende tütre lühikeseks jäänud elu võiks puudutada paljusid.

Nii palusidki nad LifeNewsil oma lugu ka teistega jagada – lootuses, et elu kasuks otsustab nii mõnigi aborti kaaluv naine.

17-week-preborn-girl-4

Raseduse ajal kujunes Mirandal placenta accreta ehk harvaesinev seisund, mille puhul platsenta kasvab liiga sügavale emakaseina sisse. Sellega kaasnes beebi surm ning ohtu sattus ka ema elu.

17-week-preborn-girl-2

"Ma tõin tütre ilmale 2016. aasta 11. septembril," ütles ta LifeNewsile. "Sain veeta tema väikese surnukeha juures neli tundi ning leinata teda koos abikaasaga, enne kui mu enda olukord ohtlikuks läks. Arst üritas platsentat kätte saada, kuid edutult. Pärast seda, kui pooletunnine operatsioon venis tundide pikkuseks, kaotsi läks palju verd ning eemaldati emakas ja parem munasari, suudeti mind lõpuks stabiliseerida ning viia lennukiga Pensacola Sacred Hearti haiglasse taastuma."

17-week-preborn-girl-3

Tütar sai nimeks Eliana Lenee ning Miranda õde oli õnneks käepärast, et neist haiglas pilte teha.

Teatavasti on abort 17 nädala vanuses USA-s seadusega lubadud – mistahes põhjusel. Et Eliana oli inimene mis inimene, on aga väljaspool igasugust kahtlust. Vereringe toimis, sõrmejäljed olid olemas, kasvama olid hakanud juuksed, kulmud, ripsmed…

17-week-preborn-girl

"See kogemus on mind igaveseks muutnud ning ma tunnen, et saan julgustada paljusid. Ma tahan, et mu beebi elu kannaks vilja," ütles Miranda.

Eliana elu on sama väärtuslik, kui iga teise inimese elu. Ta oli kordumatu, väärt võimalust elada. Ja kuigi ta elu jäi üürikeseks, muudab ta loendamatute inimeste elusid ning päästab kindlasti palju sündimata lapsi.

JAGAGE SEDA LUGU OMA SÕPRADE JA TUTTAVATEGA, ET PISIKESE ELIANA JA TEMA VANEMATE ELUPÄÄSTEV SÕNUM JÕUAKS VÕIMALIKULT PALJUDE INIMESTENI!