Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme tunnistab, et kuulub Objektiivi püsilugejate ja toetajate hulka ning peab meie portaalist väga lugu. “Kutsun ka teid kõiki Objektiivi lugema ja toetama,” toonitab Mart Helme. 

“Olen Objektiivi püsilugeja ja pean sellest portaalist väga lugu. Miks? Väga lihtsal põhjusel. Ma saan siit informatsiooni, mida nn peavoolumeediast pole kusagilt võimalik saada. Ma saan siit väga mõtestatud ja vaba mõttega kirjutatud kommentaare, mida jällegi kuskilt mujalt pole võtta – vähemalt eestikeelses meedias mitte. Ma saan siit kontakti sellega, et maailmas ei mõelda sugugi nii ühte moodi, nagu meile püütakse selgeks teha näiteks Washington Posti või ka Postimehe veergudel,” räägib suursaadik Helme ning tunnistab, et hindab Objektiivi tegevust ülimalt kõrgelt.

“See portaal aitab mull uskuda sellesse, et mitte mina ei mõtle valesti, vaid see, mida meile sisendatakse, on tihtipeale vale,” ütleb Mart Helme.

“Seetõttu ma olen Objektiivi püsilugeja, Objektiivi toetaja, ja kutsun ka teid kõiki Objektiivi lugema ja toetama,” kõlab Mart Helme kokkuvõtlik sõnum kõikidele meie portaali lugejatele.