Moslemi Vennaskonna vaateid jagavad need eile New Yorgis Donald Trumpi valimisvõidu vastu meelt avaldanud noored, kelle kutsus tänavaile George Sorose poolt sponsoreeritud mõttekoda MoveOn.org. Foto: Aleksei Filippov, Sputnik/Scanpix

Donald Trumpi võit USA presidendivalimistel on “katastroof” araabia- ja moslemimaailma jaoks, ütles eile Moslemi Vennaskonna kõneisik.

Mamdouh Al-Muneer kirjutas sotsiaalmeedias, et Valgesse Majja on valitud “rassist”.

“Koljat ise on teel, oma ratsude ja meestega… [See,] mida meie maa (Egiptus – toim) on viimasel [aja]perioodil näinud, on üks asi, ja mis on tulemas, on midagi erinevat. Kui Allah tahab, siis on see meie poolt ja mitte meie vastu,” vahendab Middle East Monitor.

Paljud riigid on Egiptusest alguse saanud Moslemi Vennaskonna terroriorganisatsiooniks liigitanud, kuid Barack Hussein Obama administratsioon keeldus seda tegemast.

Washington Free Bacon on saanud oma valdusse USA välisministeeriumi dokumendi, millest nähtub, et Obama valitsuse välisministrina toetas Hillary Clinton Moslemi Vennaskonna liiget ja endist Egiptuse presidenti Mohamed Morsit.

Obama kutsus Morsi Valgesse Majja ning on seal kohtunud ka teiste vennaskonna esindajatega.

Nagu näitab alltoodud videos Anonymous, on Moslemi Vennaskonnaga seotud Hillary kauaaegne lähedane abiline Huma Abedin:

https://www.youtube.com/watch?v=SXG_h765ZBA