Objektiiv 14: Urve Palo nägemus rahvastikukriisi põhjustest ja kooseluseaduse uus tulemine

Seekordne "Objektiiv" keskendub kahele teemale.

Kommenteerime majandus- ja kommunikatsiooniminister Urve Palo arvamust, et kui peredes oleks rohkem "võrdõiguslikkust", siis sünniks neisse ka rohkem lapsi. Konverentsil "Miks Eesti naine ei sünnita?" esinenud ministri jutust kajas läbi veendumus, et kui naised pühenduksid rohkem tööelule ja mehed keskenduksid kodustele tegemistele, siis võiks see kajastuda suuremas sündivuses. Mil viisil peaks naiste koduhülgamine sündivusele kaasa aitama, jääb ministri juttu kuulates sügavalt mõistatuslikuks.

Kooseluseaduse eelnõu hakatakse uue jõuga Riigikogus läbi suruma. Meie kommentaar. 

Stuudios on Varro Vooglaid ja Markus Järvi.   

Saadet saab kuulata siit.

Kui peate Objektiivi tegevust oluliseks, siis toetage seda annetusega! Annetuse vormistamine annetustelehel võtab vaid mõne hetke. Täname!

Aidake viia artikli sõnum palju suurema hulga inimesteni, jagades artiklit sotsiaalmeedia kaudu oma sõprade ja tuttavatega!
JAGA
Markus Järvi
Markus Järvi on SA Perekonna ja Traditsiooni Kaitseks üks asutajatest ja juhatuse liige. Alates 2018. aasta novembrist on ta portaali Objektiiv peatoimetaja. Ta on lõpetanud Roomas Püha Risti Ülikooli filosoofia ja teoloogia erialal, on abielus ning kolme lapse isa.